آسان سمینار – برگزاری وبینار

ممکن است برای عوض کردن اسلایدها نیاز به تمرین داشته باشید، ببینید در زمان ارائه سمینار با روش کلیک کردن راحتتر هستید یا عوض شدن اتوماتیک اسلایدها را ترجیح میدهید. ۷. روز سمینار زودتر به محل برسید. خوب است روز سمینار قدری زودتر به محل بروید و ببینید همه چیز در اتاق اجلاس سر جای خودش هست یا نه. وقتی محل برگزاری سمینار مشخص شد و محتوای دیداری شما آماده شد شما میتوانید تا جایی که ممکن است تمرین کنید. شما همچنین میتوانید از دیگر سبکهای بصری استفاده کنید مانند مدلها، پوسترها، بروشورها و غیره. همچنین به شما هم اجازه میدهد مستقیماً سر مسائل عمیقتر و اساسیتر بروید زیرا میتوانید فرض را بر این بگذارید که مخاطب سطحی از دانش مورد نیاز را پیشتر کسب کرده است.

بعد از مدتی باید اطلاعات شما سنجیده شود و یاد بگیرید که جواب سؤالهای جزئیتر یا تخصصیتر مرتبط با رشته خود را به شکل علمی پیدا کنید. با رفتار و کلام خود با مخاطبان ارتباط بگیرید. این شرایط را با خانه ماندن و ارتباط از طریق وبینار و به صورت آنلاین مقایسه کنید. مهمترین نکته و تجربه خوب همکاری با آسان سمینار, کیفیت بالای پشتیبانی است که باعث می شود بدون نیاز به تعامل دائمی و صرف انرژی با خیال راحت از برگزاری وبینار یا کلاس های آنلاین لذت ببریم, پشتیبانی سریع و ۲۴ ساعته آسان سمینار, یکی از باز خورد های مثبت و موثر برای برند ما بوده و از بابت همکاری با آسان سمینار بسیار خرسندیم.

این همایش ادامه اولین کارگاه جبر و کاربردهای و دومین و سومین سمینار جبر و کاربردهای آن می باشد که در سال های 1389، 1391 و 1393 در همین دانشگاه برگزار گردید. هر کس تحلیل قوی تری از اوضاع بازار بورس و اقتصاد درون و بیرون از کشور داشته باشد، می تواند سرمایه گذاری صحیح تری انجام داده و در نهایت سود بالاتری را تجربه نماید. در زمان ارائه سمینار برای حفظ توجه و تمرکز مخاطبان و کمک به یادگیری آنها، بهتر است آنها را در بحث درگیر کنید.

یا شاید شما لازم باشد نحوهي تعویض کردن اسلایدها را با به وسیلهی دکمهي یا نشانگر تمرین کنید. احساس نکنید که مجبورید فقط از اسلاید استفاده کنید و در عوض از خلاقیت خودتان بهره ببرید البته اگر نوع سمینار این اجازه را به شما میدهد. بنابراین ارائهي خود را با اسلایدهای زیاد سنگین نکنید وگرنه نمیتوانید ارائهي خود را در زمان مقرر به پایان برسانید. همچنين پانل بايد داراي يك گرداننده بحث ماهر و مسلط به موضوع باشد كه بحث ها در يك جو غيررسمي و دوستانه به جريان انداخته و در صورت لزوم بتواند مجادله ها را آرام و بحث ها را متعادل و هماهنگ سازد.

دیدگاهتان را بنویسید