آشنایی با برخی از امکانات مورد نیاز در طراحی سایت فروشگاهی

دامنه (یا Domain) در واقع همان نام انگلیسی سایت است که در نوار آدرس مرورگر نمایش داده میشود. زمانی که تصمیم می گیرید سفارش طراحی سایت کسب و کار خود را به شرکت طراحی سایت بسپارید بایستی برخی از نکات مهم را به یاد داشته باشید تا طراحی سایت فروشگاهی همان گونه که مورد تایید و نظر شماست انجام شود. برای ساخت فروشگاه در وردپرس نیاز به دانش برنامه نویسی ندارید در این مقاله ضمن معرفی مراحل طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس قالب و افزونه های مورد نیاز را به شما معرفی می کنیم تا بتوانید یک سایت کامل با طراحی شیک داشته باشید.

هر چیزی که در مورد انتخاب دامنه نیاز است بدانید را در این ۲ مقاله توضیح دادهایم. انتخاب دامنه مرحلهی خیلی مهمی است، چراکه در آینده فروشگاه اینترنتی شما را به این نام میشناسند و باید برای انتخاب آن کلی زمان صرف کرد. اما اگر قبلاً با این موارد آشنا نشدهاید، احتمالاً تصور ذهنی مبهمی دارید که من سعی میکنم خیلی ساده و البته کامل برای شما توضیح بدم. اگر فرآیند پس گرفتن شما آسان باشد،۹۲ درصد از کاربران دوباره از شما خرید خواهند کرد. اگر تصویر محصول مورد نظرتان در منوی “کتابخانه پرونده های چند رسانه ایی” نبود می توانید آن را توسط “منوی “بارگذاری پرونده ها” بارگذاری کرده و سپس مورد استفاده قرار دهید.

به کمک این ابزار می توانید مشخص نمایید که در رنجهای مشخصی قیمتی درصدی از قیمت فاکتور به عنوان تخفیف به صورت خودکار برای مشتری لحاظ گردد. این قابلیت به کاربر این امکان را می دهد که در هر دسته بندی از وب سایت بین دو یا تعداد بیشتر از محصولات مقایسه نماید تا کاربر بتواند با دید بهتری محصول مورد نظر خود را انتخاب نماید.

1. مطمئن شوید که یک قالب تجارت الکترونیک را انتخاب کرده اید. تمام ابعاد و فرآیند بازار را که بتوان با اینترنت و تکنولوژی web انجام داد، تجارت الکترونیکی می گویند بطور کلی واژه تجارت الکترونیک اشاره به معاملات الکترونیکی می نماید که از طریق شبکه های ارتباطی انجام می پذیرد. امروزه همین که سر بر رختخواب بگذارید و صبح که برای فعالیت روزانه از خواب بیدار می شوید، خواهید دید که یک فروشگاه جدید در اینترنت راهاندازی شده که سعی دارد مشتریان بیشتری را به خود جذب کند. دقت کنید که ما در اینجا، در مورد راهاندازی کسب و کار صحبت نمیکنیم و من فقط قصد دارم تا مراحل ساخت فروشگاه اینترنتی را توضیح بدم.

دیدگاهتان را بنویسید