آموزش طراحی سایت فروشگاهی با ووکامرس

5- با سایت فروشگاهی اختصاصی هزینه ی رفت و آمد نخواهید داشت و در هر کجا که می توانید باشید فروشگاه خود را هم ادره کرده. با وجود چنین امکانی تمامی کاربرانی که دوست دارند یک وب سایت فروشگاهی داشته باشند اما از بودجه زیادی برخوردار نیستند می توانند از یک وب سایت فروشگاهی برخوردار شوند و اینگونه کسب و کار و محصولاتشان را در دنیای وب مطرح کنند .

بازدید کنندگان زمانی که مشاهده کنند که سایت شما بازدید بالایی دارد و مشتریان زیادی در سایت شما مشغول به خرید هستند، اقدام به خرید خواهد کرد؛ این امر هم زمانی عملی خواهد شد که سئو سایت فروشگاهی شما تکمیل شده باشد و در قسمت بازاریابی اینترنتی ، از مطالب مفید استفاده کنید. در طراحی وب سایت فروشگاهی توسط تیم اینتن همواره راهکارهایی برای توسعه ی وب و افزایش بازدید از سایت لحاظ می شود.

در این قسمت میتوان علاوه بر مشخصات خود کالا، مطالب دیگری همچون نحوهی ساخت کالا، نحوه استفاده از محصول و حتی نحوهی تعمیر (بسته به نوع محصول) آن را قرار داد؛ در این صورت محتوای شما برای کاربران مفید خواهد بود. پیشنهاد ما به شما این است که اگر از نظر بودجه و زمان مشکلی ندارید طراحی سایت را از ابتدا دقیقا مطابق با سلیقه و خواسته های خودتان انجام دهید.

برای پوشش انواع سلیقه و نیازها دو پلن مجزا برای طراحی وبسایت فروشگاهی شما در نظر گرفتهایم. ووکامرس محبوبترین راهحل برای ایجاد یک زیرساخت تجاری در وب است. پلن اول طراحی فروشگاه با قالبهای تجاری برای افرادی که در شروع کسبوکار به کاهش هزینهها فکر میکنند. پلن دوم برای کسبوکارهایی که به طراحی مختص به خودشان، سرعت و بهینه بودن فکر میکنند. اگر به حرفهای بودن فکر میکنید.

دیدگاهتان را بنویسید