آموزش مرحله به مرحله شرکت در یک سمینار یا رویداد خارجی (قسمت اول)

همچنین شما می­توانید به راحتی با منشی دبیر علمی سمینار از طریق ایمیل ارتباط برقرارکنید و مشکلات و سوالات خود را به راحتی بپرسید و در زمان کوتاهی جواب خود را دریافت کنید. اگر قبلاً با این گروه کار کرده اید، از اطلاعاتی که در مورد آنها دارید استفاده کنید و صحبت های خود را متناسب با آنچه به آنها و شما بیشترین کمک را می کند، تنظیم کنید. حتما بخوانید: چطور متناسب با فرم بدنی مان لباس بپوشیم؟ با برگزار کننده جلسه صحبت کنید و از آنها در مورد انتظارات خود از سخنرانی شما بپرسید.

ولی یک تاریخ جایگزین نیز در نظر داشته باشید که در صورت بروز هرگونه مشکل یا جابهجایی بتوانید منعطف عمل کنید. لازم به ذکر است که سمینار نیز قابل دانلود است و می توانید به صورت کاملاً رایگان سمینار را از وب سایت ما دانلود فرمائید. ممکن است برای برخی از افراد این واژه کاملا شناخته شده باشد اما طبق تحقیقی که در سایت آمار گوگل انجام دادم تقریبا در ماه 400 مرتبه جمله ” سمینار چیست؟ وقتی زمان صحبت شما فرا رسید، در مورد اشتیاق خود به پروژه مورد نظر چند کلمه ای صحبت کنید و از برگزار کنندگان بخاطر فرصتی که در اختیارتان گذاشته اند قدردانی کنید.

ممکن است بخواهند در مورد یک مقاله از قبل منتشر شده بحث کنید. به عنوان مثال، در یک گفتگوی علمی با گروهی از متخصصان، ممکن است نیازی به توضیح همه اصلاحات تخصصی نداشته باشید و بتوانید سریعتر به موضوعات عمیق بپردازید. از تمامی همکاران و دانشجویان محترم شرکت کننده در سمینار، خواهشمند است در صورت بروز هرگونه مشکل، صرفا از طریق ایمیل و یا شماره تماس ذکرشده، با دبیر اجرایی سمینار مشکل را بررسی نموده تا در اسرع وقت نسبت به حل مشکل اقدام شود. یا، شاید ترجیح دهند در طول سخنرانی تعامل کمتری با مخاطب خود برقرار کنید.

انواع این فعالیت ها ممکن است متفاوت باشند، درگیری به مشارکت مخاطب کمک می کند. صحبت کردن در مجامع عمومی می تواند دلهره آور باشد، اما تمرین و آمادگی می تواند بسیاری از این اضطراب ها را به حداقل برساند. محتوای اسلاید این قسمت باید با دقت زیادی انتخاب شود چون در این قسمت قدرت و تسلط خود را بر موضوع به نمایش می گذارید. در زمان جابجایی بین مباحث، به قسمت دیگری از اتاق بروید یا مکان خود را تغییر دهید. 2-مخاطبان خود را در نظر بگیرید. تبلیغاتی را برای کسانی که ثبت نام یا خرید را نصفه انجام داده اند، در نظر بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید