اس ام اس های جذاب روز مادر و روز زن

با هر بار نگاهکردن به ساعت، مادر به یاد شما خواهد افتاد و انگار همیشه یادتان روی نبضش با او همراه است. زندگی و سیره ی حضرت زهرا( س) به قدری آموزنده و جذاب است که هر زن آزاده ای در جهان او را چونان قدیسه ای تحسین می کند؛ زنی که تولدش از دامن خدیجه کبری ، همسر پیامبر گرامی اسلام (ص) و در کانون نخستین خانواده اسلامی با نغمه های آسمانی و تسبیح قدسیان همراه شد و شب میلادش را عرشیان به بانگ تکبیر و تسبیح جشن گرفتند و خداوند لقب کوثر به او عطا کرد؛ زیرا وی سرچشمه ی تمام خوبی های جهان است.

بیستم جمادی الثانی هر سال، روزی پر از خاطره و معنویت است؛ خاطراتی شیرین از مادران مهربان،فرزندان با محبت و همسران با وفا ؛ این روز به یُمن ِ زاد روز بانوی نمونه اسلام، فاطمه زهرا ( سلام الله علیها) ، روز مادر نام گرفته است ؛ بانویی كه گل سرسبد تمام بانوان عالم است؛ تنها زنی كه پدرش معصوم ، شوهرش معصوم و خودش نیز معصوم بوده و پیامبر گرامی اسلام (ص) به او لقب ” اُم ابیها ” داده است،یعنی زنی كه برای پدرش همچون مادر بود. مثلا یک دست لباس راحتی برای استفاده در منزل و هنگام خواب برای او بخرید و اجازه بدهید که هر شب در هنگام پوشیدن لباسخوابش، یاد شما باشد.

همچنین مشترکان ایرانسل میتوانند به ازای ۵ دقیقه مکالمه در هر تماس ایرانسلی، ۵۰ دقیقۀ ادامۀ آن مکالمه را از ایرانسل هدیه بگیرند. گلدان گل هم هدیهٔ شاعرانهای است: گلدانی که با هر بار آبدادن به آن، مادرتان را به یاد شما بیندازد. ترکیبی از رنگهای متنوع لاله را در یک دسته گل قرار دهید و به مادر خود هدیه کنید. دسته یا حتی شاخهای گل برای مادرها معادل باغی پر از گلهای زیباست. مادرها باید ورزش کنند؛ چون سلامتشان برای ما خیلی خیلی مهم است. اگرچه همه ما برای رسیدن روز مادر و شتافتن به دیدار مادران لحظهشماری میکنیم، اما برخی هزینههای دید و بازدید روز مادر از شیرینی نگاه و لبخند آنها میکاهد.

خرید کادو برای روز مادر یعنی خرید چیزی که نشان میدهد شما به فکر مادرتان هستید. روز مادر، سالی یکبار در اکثر کشورهای جهان تجلیل می شود. اگر در خرید هدیه برای روز مادر وسواسی شدهاید و نمیتوانید به جمعبندی نهایی برسید، بهسراغ این گلدانهای مینیاتوری بروید و برای مادرتانیک بنسای جذاب بخرید. چیزی که با تلاش و زحمت خودتان درست کردهاید، میتواند بهترین هدیه برای روز مادر باشد. پس اگر سردرگم شدهاید که برای روز مادر چه هدیهای بخرید، حتما به خرید دستهگلی زیبا فکر کنید. اینطوری حتی احتمال اینکه به خواب و رؤیای مادر بروید هم زیاد میشود.

دیدگاهتان را بنویسید