انسیه خزعلی: بانوان کارمند در روز مادر مرخصی تشویقی دارند

ادر اي ترانه زیبای هستی با یاد و خداوند مهربان از مهربانی تو مینویسم تا بگویم کـه عاشقانه تو را دوست دارم . دوست داشتن را برای تو نوشتم و تویی کـه همیشه در زندگی ام ترانه ي امید سردادی. جملات کوتاه احساسی تبریک روز مادر برای گذاشتن در استوری به همراه چند عکس نوشته زیبا و متن های عاشقانه در وصف مادر و سپاس از مادران عزیز را برای زیر عکس و یا کپشن در این مطلب روزانه آماده کرده ایم. عزیز من، عزیز بودنت را خدا دانست.

مادرم، اي امید من، هنگامی کـه با وجودت گل آرزوهایم شکوفه داد و دیوارهای سنگی سکوتم شکست. با خرید گل روز مادر یا هدیهی اختصاصی قلبشان را تحت تاثیر قرار دهید! بهترین سلام را درخوشگل ترین کادوی آرزو پیچیده و با برچسب سلامت به آدرس زیبا ترین گل بهاری می فرستم و تقدیم وجود نازنینت می کنم. عناصر سازندهى او زمینى و ملکوتى بودند، گِلى آغشته با عطر مینو، عناصرى از نور آسمانى. عطرِ زهرا، عطر بهشت اسـت، عطر سیب، عطر گلابى، بوى خوش نخل و همه ی ى میوه هاى جاودانه.

مادرم، اي ان کـه وجود مقدست سراسر عشق و ایمان و دل دریاییت بـه وسعت آسمان اسـت، من با واژه هایم کـه لبریز عشق اسـت همه ی جا مینویسم کـه دوستت دارم و بدان کـه تو را در ایمن ترین و زیباترین عضو بدنم جای داده ام و هر لحظه با هر تپش، قلبم نام زیبایت را زمزمه می کند. گاه دست هایم روی موج احساس می لرزد و باران اشک در چشمانم بـه غم مینشیند.

می دانم این کافی نیست کـه محبوبیت شـما در بین ما شیعیان از اهمیت بالایی برخوردار اسـت و بـه عنوان زنی شجاع و فداکار همیشه الگوی ما هستید. با این کار، او را به چالش جذاب آشپزی ملل دیگر دعوت میکنید و دنیایی از تنوع را پیش رویش میگشایید. همچنین با مراجعه به مطالب قبلی می توانید از تعداد بیشتری از انواع عکسهای زیبا برای روز مادر مشاهده کنید. بعد از گذشت 50 سال زنان مجدد در سال 1907 به تظاهرات پرداختن و این ایده ای برای در نظر گرفتن روزی به عنوان روز زن شد. تقدیم به اونایی که مادرشون رفته از این دنیا انشا الله دلتون آروم بگیره من که مادرم زندس الهی صد سال همه مادرا زنده باشن .

دیدگاهتان را بنویسید