برترین شرکت طراحی سایت فروشگاهی در تهران+پشتیبانی1 ساله سایت

در این قسمت میتوان علاوه بر مشخصات خود کالا، مطالب دیگری همچون نحوهی ساخت کالا، نحوه استفاده از محصول و حتی نحوهی تعمیر (بسته به نوع محصول) آن را قرار داد؛ در این صورت محتوای شما برای کاربران مفید خواهد بود. شما میتوانید سیستمهای مدیریت محتوای مختلفی برای اینکار انتخاب کنید؛ در نظر داشته باشید اگر سایت خود را با سیستمی مانند وردپرس بسازید هزینهی کمتری نسبت به برنامه نویسی سایت به صورت اختصاصی با PHP خالی یا با استفاده از فریمورکی مانند لاراول خواهد داشت؛ دلیل آن این است که در برنامه نویسی اختصاصی، برنامه نویس باید پروژهی شما را از صفر تا صد خودش کدنویسی کند و تمامی الگوریتم ها، تحلیل دیتابیس و داده ها بر عهدهی برنامه نویس خواهد بود و در نتیجه این زمان و زحمت بیشتری را میطلبد؛ قاعدتا این باعث افزایش هزینه ها برای شما خواهد شد.

را دارا باشد که کار شما را برای مدیریت آسان میسازد، برخی از سایت های فروشگاهی به صورت پیش فرض این امکانات را برای شما قرار می دهند اما شاید در طراحی فروشگاه اینترنتی این قابلیت در نظر نگرفته شده باشد، در این صورت می توان آنها را توسعه داد و این امکانات را به آنها افزود. کاربران گزینه های نهایی خود را انتخاب کرده و در یک صفحه به مقایسه ویژگی های آنها با یکدیگر میپردازند. اولین قدم، طراحی سایتی خواهد بود که امکاناتی کامل در زمینه فعالیت شما را داشته باشد. این قابلیت ها بصورت پیش فرض نبوده و در هر سیستمی کارایی ندارد بلکه با توجه به نیاز مشتری و زمینه کاری آنها پیشنهاد و اجرا میگرد، افزودن هریک از این سیستم ها به سایت پایه نیازمند برآورد زمان و هزینه خواهد بود.

اهمیت توجه به این مورد در این است که امروزه بیش از 70% از وبگردی ها از طریق موبایل و تبلت ها صورت می پذیرد و طبیعتا دارا بودن سایتی که با این وسایل هوشمند (مانند موبایل) سازگار باشد این مزیت را به صاحب سایت می دهد که هر شخصی در هر نقطه ای و با هر وسیله ی هوشمندی بتواند اقدام به دیدن سایت یا خرید از سایت کند و رسپانسیو بودن سایت در رتبه بندی موتورهای جستجوگر (سئو سایت فروشگاهی) نیز اهمیت بسیاری دارند و باعث ارتقاء یافتن بازدید سایت و بهتر شدن رتبه ی سایت در موتورهای جستجوگر می گردد.

قسمت اول: در بخش طراحی و پیادهسازی سایت فروشگاهی میباشد و طراح باید اصول امنیتی را در پیادهسازی سایت فروشگاهی رعایت نماید. سرعت کار با این سیستم بسیار بالا بوده و موجب افزایش کاربری سایت میگردد. به مشتریان ارائه میگردد که با انتخاب هرکدام هزینه مشخصی به مجموع سفارش آنها افزوده میگردد.

دیدگاهتان را بنویسید