برگزاری سمینار – برگزاری صفر تاصد سمینار – برگزاری همایش – آرکا

مهمترین نکته و تجربه خوب همکاری با آسان سمینار, کیفیت بالای پشتیبانی است که باعث می شود بدون نیاز به تعامل دائمی و صرف انرژی با خیال راحت از برگزاری وبینار یا کلاس های آنلاین لذت ببریم, پشتیبانی سریع و ۲۴ ساعته آسان سمینار, یکی از باز خورد های مثبت و موثر برای برند ما بوده و از بابت همکاری با آسان سمینار بسیار خرسندیم. درحالی که به طور معمول این ضعف­ها و کمبودها در سمینارها و کنفرانسهای بین المللی بسیار کمتر است و برای کسانی که تجربه شرکت در هر دو مورد را داشته ­اند این تفاوت کاملا محسوس است.

ممکن است خیلی وسوسه کننده باشد که مستقیماً از روی اسلایدهایتان بخوانید اما در مقابل این حس مقاومت کنید. اول سؤال پرسیده شده را دوباره بخوانید تا همهی مخاطبان متوجه شوند شما پاسخ چه سؤالی را میدهید. یک فعالیتی که یخ جلسه را در اول آن آب کند موجب میشود حال حضار خوب شود و توجهشان جلب شود. شما میتوانید یک گروه بزرگ از مخاطبان را به گروههای کوچک تقسیم کنید تا در مورد یک مسئله، سؤال یا موضوع بحث کنند.

سعی کنید حداقل دو مورد از سمینارهای اخیر را که با موضوع سمینار شما مشابهت دارند، مورد مطالعه قرار دهید. بعد از مدتی باید اطلاعات شما سنجیده شود و یاد بگیرید که جواب سؤالهای جزئیتر یا تخصصیتر مرتبط با رشته خود را به شکل علمی پیدا کنید. سپس، نتایج تحقیقات را به صورت یک مقاله علمی منتشر می کنند و در یک سالن، در جمع اساتید و سایر دانشجویان نتایج تحقیقات خود را ارائه می دهند. یک نسخه از اسلایدهایتان را پرینت بگیرید و جلوی خودتان داشته باشید. شما حتی میتوانید قدری زودتر به محل برگزاری سمینار بروید و با برخی از شرکتکنندگان گفتگو کنید تا حس بهتری از فضای سمینار بگیرید.

اعتماد به نفس خود را با برقرار تماس چشمی با مخاطبان، توجه به زبان بدن خود و واضح سخن گفتن نشان دهید. به محض اینکه انجام سمیناری را به عهده گرفتید از محدودیت زمانی آن مطلع شوید و ارائهی خود را بر اساس آن زمان طراحی کنید. به عنوان مثال اگر شما یک اسلاید با عکسی از آبراهام لینکلن دارید پس شما میتوانید اطلاعاتی در مورد زمان حکومت وی یا پیشزمینهای از زندگیاش ارائه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید