تاریخ دقیق روز زن 1400 روز مادر چه روزی است؟

تا چشمانم بهشت را نظاره کنند … مادری که قشنگ ترین لحظات زندگی اش را فدای فرزندانش می کند. ناب ترین تصویری که می توان در این روزگار رنگ و رو رفته جستجو کرد لبخند مادر است. بی همتا ترین آواز یک فرشته است! و بعد از مادر شدن تبدیل به “ فرشته ” می شوند . در دنیای امروز که اکثر محبت ها و عشق ها از ذهن افراد نشات گرفته و با حساب دو دوتا چهار تا عاشق می شوند و محبت پیدا می کنند، این مادر است که عشقش را با قلبش به طور ذاتی و فطری لمس میکند.

آنچه اهمیت دارد این است که مادران و همسران در روز ویژهی مادر نیاز دارند که مورد محبت و توجه خانوادهی خود قرار گیرند و چه راهی بهتر از خرید دسته گل یا سبد گل روز مادر. اگر مطمئن نیستید مادرتان چه گلی را بیشتر از همه دوست دارد خرید باکس گل رز یک انتخاب عالی است و تضمین میکنیم لبخند را به لبانش هدیه خواهید داد. اگرچه همه ما برای رسیدن روز مادر و شتافتن به دیدار مادران لحظهشماری میکنیم، اما برخی هزینههای دید و بازدید روز مادر از شیرینی نگاه و لبخند آنها میکاهد. همانطور که گفتیم، کشورهای مختلف تاریخهای متفاوتی را برای روز مادر، در نظر گرفتهاند ؛ در عموم کشورهای عربی، روز مادر همزمان با آغاز بهار در نیمکره شمالی( ۲۱ مارس معادل ۱ فروردین) است.

تاریخ دقیق روز زن امسال سه شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۷ خورشیدی برابر ۲۶ فوریه ۲۰۱۹ میلادی و مصادف با ۲۰ جمادی الثانی ۱۴۴۰ هجری قمری می باشد. در ایران بطور رسمی روز مادر و روز زن بیستم جمادی الثانی (هجری قمری) گفته میشود که سالروز تولد حضرت فاطمه زهرا (س) میباشد و همانطور که ذکر شد به علت قمری بودن هر ساله در تقویم شمسی ما در حال گردش است. چرا تاریخ روز مادر هر سال تغییر می کند؟

گل داوودی در شکل، اندازه و رنگهای مختلفی موجود است و مطمئنا یکی از بهترین دسته گلها برای روز مادر خواهد بود. این گل با گلبرگهای شلوغ و ستارهای شکل خود در رنگهای دیگری مثل صورتی و بنفش هم وجود دارد. یک زن تنها به مردی که دوستش دارد صدها بار شانس دوباره می دهد… قطعاً مادر مهمترین شخصی است که در زندگی هر انسانی وجود دارد. در این روز مادر یک انفجار داشته باشید. شما میتوانید از تصاویر بالا برای تبریک روز زن و همچنین عکس پروفایل خود رد شبکههای اجتماعی استفاده نمایید. مخاطبین گرامی میتوانند تصاویر زیبای آورده شده با موضوع عکس روز مادر را ضمیمه دلنوشتههای زیبا در مورد مادر کرده و در شبکههای اجتماعی به اشتراک گذارند.

دیدگاهتان را بنویسید