خرید دسته و باکس گل روز مادر

شان و منزلت مادران آنقدر زیاد است که قلم از نوشتن این همه خوبی باز می ماند و هیچ کلامی برای توصیف ویژگی های وی کافی نمی باشد؛ مادر بهترین نعمت و موهبت الهی می باشد، در واقع مادران رکن اصلی خانواده و تربیت کننده مردان و زنان در آینده می باشند، مهر و محبت مادر آنقدر زیاد است که هیچگاه از عشق ورزیدن و محبت کردن به فرزندانش خسته نمی شود، حال در تقویم ایرانیان و نیز تقویم جهانی یک روز برای گرامی داشت روز مادر نامگذاری شده است، همانطور که گفتیم در ایران روز میلاد حضرت زهرا (س) را رورز زن و روز مادر نامیده اند، در اینجا تصویر نوشته های جدیدی درباره روز مادر قرار داده ایم که امیدواریم مورد توجهتان قرار گیرند.

قدر و منزلت پدر و مادر به قدری زیاد است که در قرآن و احادیث نیز تکریم و احترام پدر و مادر و نیکی کردن به آنها تاکید زیادی شده است، بنابراین فرزندان باید خیلی مراقب رفتار خود با والدین به خصوص پدر و مادر سالخورده خود باشند. در زلاند نو، روز مادر دومین یکشنبهٔ ماه مه است و روز تعطیلی عمومی نیست. آذربایجان شرقیایرنا- مراغه- به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن و روز مادر سیدعلی موسوی فرماندار مراغه به همراه برخی از مسئولان شهرستان با حضور در خانه سالمندان خواجه نصیر ضمن… در تاریخ 8 مارس 1857 ، زنان کارگر پارچه بافی و لباس دوزی به خاطر درخواست افزایش حقوق، بهبود شرایط کاری و کاهش ساعت کاری، در نیویورک به خیابان ها آمدند و شروع به تظاهرات کردند که با حمله پلیس بر هم خورد.

مادر که در تمام اقلیم ها و تمدن ها از جایگاه والایی برخوردار است. در طول دههٔ ۱۹۵۰ دلایل بزرگداشت این روز، مانند حس وطن پرستی یا افزایش تعداد تولد فراموش شد، امروزه روز مادر بیشتر به یک رویداد تجاری تبدیل شده است. پاکستانی ها در این روز با دادن هدیه و متن های زیبا به مادرانشان این روز را جشن می گیرند. سالها میگذرد از روزی ک تو رفتی ولی انگار همین دیروز بود ک بوسه خداحافظی بر پیشانیم زدی و مرا به خدا که نه به تنهایی ها سپردی.

انتخاب عکس با نوشته های زیبا در مورد مادر برای پروفایل روشی مناسب برای بیان ابراز احساسات نسبت به مادر می باشد، به همین جهت در مجموعه پیش رو، انواع عکس نوشته تبریک روز مادر و عکس پروفایل با نوشته ها و جملات زیبا در وصف مقام مادر برای تبریک روز مادر را در قالب تصاویری زیبا و دلنشین با تم های عاشقانه، احساسی و … بسیاری از کاربران صفحات مجازی با نزدیک شدن سالروز تولد حضرت فاطمه (س) و روز مادر به دنبال تصویر نوشته های تبریک روز مادر برای پروفایل صفحات شخصی شان می باشد، از این رو در ادامه می توانید، مجموعه ای زیبا از انواع عکس نوشته روز مادر را مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید