در کم ترین زمان و هزینه فروشگاه خود را راه اندازی کنید

آیا سایت فروشگاهی مجهز به درگاه پرداخت اینترنتی است؟ با مراجعه به وبسایتهای ارائه دهنده درگاه واسط بعد از ثبتنام و درخواست میتوانید طی حداکثر ۲۴ ساعت درگاه پرداخت خود را فعال کنید. بله، پس از تهیه api از شرکتهایی که درگاههای واسط ارائه میدهند یا بعد از دریافت اینماد به طور مستقیم از بانک میتوانید پرداخت آنلاین در سایت های طراحی شده توسط وب شارک را فعال کنید. اما برای گرفتن درگاه پرداخت مستقیم از بانک، بعد از گرفتن اینماد (نماد اعتماد الکترونیک) با مراجعه به سایت بانک موردنظر و ثبت درخواست همراه با ارائه مدارک؛ درگاه پرداخت مستقیم شما طی ۳ تا ۷ روز کاری فعال میشود.

یکی از قابلیتهای مهم، امکان پرداخت وجه در محل است. امروزه صاحبان کسب و کارها با طراحی سایت فروشگاهی به کاربران و مصرف کنندگان این امکان را می دهند که کالا یا خدمات خود را بطور مستقیم و بدون خدمات واسطه ای در میان تنوع بسیار بالایی از محصولات، جست و جو کنند، نظرات سایر افراد و خریداران را مشاهده کنند، کالاها را با یکدیگر مقایسه کنند و در آخر یک خرید آنلاین سریع و لذت بخش را تجربه نمایند. از دیگر امکاناتی که سایت فروشگاهی باید داشته باشد، امکان مقایسه کالاها و خدمات، نقد و بررسی محصولات فروش های ویژه به صورت روزانه و تخفیف ها در جهت مناسبت ها، دریافت نظرات خریداران و همچنین گارانتی محصولات می باشد، که می تواند برای کاربران بسیار جذاب باشد.

هزینه طراحی سایت فروشگاهی متناسب با نیاز و خواسته مشتری متغیر است و نمیتوان قیمت مشخصی را برای وب سایت فروشگاهی در نظر گرفت، اما شروع قیمت وب سایت های فروشگاهی با پنل مدیریت حرفهای در وب شارک از ۷ میلیون تومان میباشد. به طور کلی میتوان گفت که نیاز های شما و خواسته های شما از طراح سایت قیمت را تعیین می کند. اگر برای رشد سایت نیاز به خدمات مشاوره و آنالیز سئو دارید به صفحه سئو سایت مراجعه کنید. برای طراحی سایت فروشگاهی روش های مختلفی وجود دارد که انها را می توان به سه روش کلی تقسیم بندی کرد.

معروف ترین سیستم مدیریت محتوا وردپرس می باشد که با افزونه ووکامرس آن می توان به راحیت سایت های حرفه ای فروشگاهی طراحی نمود. به وبسایتهایی که در آن امکان آشنایی با مشخصات و ویژگیهای یک یا چند محصول خاص برای بازدیدکنندگان فراهم است و میتوانند با استفاده از یک اتوماسیون نرمافزاری، آن محصولات را خریداری کنند، فروشگاه اینترنتی گفته میشود.

دیدگاهتان را بنویسید