دومین سمینار ملی کنترل و بهینه سازی

اگر قرار است درباره کارآمدی یک سیستم سمینار بدهید می توانید با یک مثال نقض شروع کنید یا با یک نمونه موفق. در حال تجزیه و تحلیل زبان بدن خود، در نظر بگیرید که آیا حرکات شما می توانند مخاطب را از محتوا منحرف کنند یا خیر، اگر اینطور باشد، باید سعی کنید آنها را به حداقل برسانید یا از بین ببرید. همچنین، به آرامی و با دقت هر کلمه را تلفظ کنید تا همه بتوانند آنچه که می گویید را درک کنند. شرکت و ارائه مقاله در این سمینار بدون هزینه است و فقط کاربران ثبت نام شده لینک وبینار را از آدرس پست الکترونیکی ثبت شده خود دریافت می کنند.

لینک ورود به جلسه را از قبل برای مخاطبین ارسال کنید. بازوها و دست هایتان را تحت کنترل نگه دارید و از تکان دادن قلم یا هر چیز دیگری خودداری کنید. معمولا این مقررات را از سایت دانشکده و دانشگاه، به ویژه در بخش معاونت پژوهشی و یا معاونت تحصیلات تکمیلی میتوانید به دست آورید. سعی کنید پاسخ خود را به ارائه مرتبط کنید و اطلاعاتی که به دلیل محدودیت زمانی قادر به ارائه آنها نبودید را مطرح کنید.

سپس، در صورت لزوم ، لحظه ای را برای نوشتن پاسخ خود در نظر بگیرید. 2. بودجه ای عظیم را یکجا کنار بگذارید. پاهای خود را در کنار هم قرار دهید و قبل از بیان مطلب مورد نظر مکث کنید. اگر می خواهید بر یک نکته تأکید کنید، حرکت بدن خود را کاملاً متوقف کنید. در این مقاله می خواهیم به تفاوت سمینار و وبینار بپردازیم. برای ارائهي بهترین سمینار ممکن، گام اول این است که از برگزار کنندهی آن بخواهید انتظاراتش در مورد زمان و محتوای سمینار چیست. بهعنوان یک دانشجو، شما در هرکدام از اینها که بخواهید ارائهای انجام دهید باید یک سری اصول ارائه علمی را رعایت کنید.

اما اگر نگران هستید، می توانید خطای خود را خیلی سریع قبل از برگشتن به موضوع اعلام کنید. از جلسات تمرینی ضبط شده خود، متوجه می شوید که آیا صدایتان می لرزد یا به اندازه کافی رسا است یا خیر. به عنوان مثال، ممکن است بگویید، “من همین الان متوجه شدم که رقم ستون 3 به روز نیست، بنابراین رقم دقیق تر … اگر هنگام صحبت کردن خطایی انجام دادید، احتمال اینکه مخاطب متوجه آن نشود وجود دارد. همانطور که صحبت می کنید به اطراف اتاق نگاه کنید و سعی کنید در طول ارائه خود تقریباً با همه افراد حاضر در اتاق ارتباط چشمی برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید