روز مادر 1400 چه روزی است؟

کلاس ششم که تمام کردیم برای دختران دبیرستان باز نشد. آن زمانها پسرم حسین میگفت مامان تو اگر هر کتابی که میخوانی یک ورق بنویسی و در آن بگذاری بزرگتر از شاهنامه فردوسی میشود، من به حرفش میخندیم و میگفتم من همش سرکارم کجا میتوانم بنویسم! بعد از آن در سن 6 سال و نیم به مدرسه رفتم. گفت دردت به جانم.. البته این نامگذاری پس از انقلاب اسلامی 57 انجام شده و در زمان پهلوی، از سال 1339 تاریخ 25 آذر ماه تقویم شمسی به مناسبت سالروز تأسیس “کانون حمایت از مادران و نوزادان” به عنوان روز مادر جشن گرفته می شد.

وقتی 5 سالم بود مادر چادر سرم کرد و با همراهیاش به مکتب رفتم. مخاطبین گرامی برای ارسال متن و دلنوشتههای روز مادر میتوانند به لینک زیر رجوع نمایند. در کانادا نیز دومین یکشنبه ماه مه به عنوان روز مادر و روز زن است و افراد به مادر، مادر بزرگ یا زنان ویژه در خانواده خود هدیه می دهند.

این بسته های اینترنت با تخفیف ویژه از امروز شنبه 2 بهمن 1400 تا پایان روز دوشنبه 4 بهمن برای کلیه مشترکان دائمی و اعتباری قابل خریداری است. شاید لباسی که برای او خریداری میکنید چند پر زرق و برق نباشد اما همانچیزی است که نیاز دارد. تاریخ دقیق تولد حضرت فاطمه زهرا (س) چه روزی است ؟

این مراسم روحانی که با همت واحد بسیج جامعه پزشکی برگزار شد با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین آقای غدیر کاشانی آغاز گردید و ایشان ضمن پاسداشت مقام شامخ حضرت صدیقه طاهره فاطمه زهرا (س) و مقام زن و روز مادر سخنرانی خود را ایراد نمودند .و در بخش پایانی مراسم آقای حسین علاء الدین فرد با مداحی خود فضای روحانی و شادی را در مجلس ولادت حضرت زهرا (س) به صاحت مقدس ایشان تقدیم نمود . مادر! درستایش دنیای پرمهرت ، ترانه ای از اخلاص خواهم سرود وگلدسته ای از مهر بر گردنت خواهم آویخت.

دیدگاهتان را بنویسید