ساخت سایت فروشگاهی حرفهای و کامل

برای اینکه بدانیم وب سایت های فروشگاهی شما شامل چه ویژگی هایی می تواند باشد باید کسب و کار شما کاملا بررسی شود . طراحی فروشگاه اینترنتی در واقع طراحی یک سایت عادی با قابلیت های مربوط به خرید آنلاین و ارائه محصولات می باشد از همین رو در این بخش امکانات و قابلیت های کلی یک سایت را بررسی نکرده و تنها به قابلیت های فروشگاهی می پردازیم. توضیحات مربوط به کالاها را ویرایش کنید . توجه: تغییرات زمانی مربوط به دریافت نماد اعتماد الکترونیک و درگاه بانکی مربوط بر عهده مشتری بوده و پرداختها و تحویل وب سایت در زمان مقرر انجام خواهند شد.

راه دوم نیز استفاده از یک سیستم فروشگاهساز است که از طریق آن میتوانید با یک هزینه مناسب و در زمان بسیار کوتاهی، یک فروشگاه اینترنتی کامل و حرفهای داشته باشید. اگر قصد دارید وبسایتی در اندازه متوسط را راهاندازی کنید و سپس آن را به یک وبسایت بزرگتر گسترش دهید، باید از پلتفرم Magento (مجنتو) استفاده کنید؛ چون با این پلتفرم با در نظر داشتن وبسایتهای بزرگ فروشگاهی طراحیشده است. شما نیز می توانید از این سایت ها ایده گرفته و سایت خود را کمی سئو کنید. هنگامی که یک کاربر کالایی مانند ” کیف” را جستجو می کند، لینک های مختلفی در موتور جستجو ظاهر می شود.این به معنی بهینه بودن سایت مورد نظر است که توسط تیمی ایده پرداز، ماهر و خلاق طراحی شده است.

وب سایت فروشگاهی این امکان را دارد که اگر کاربر محصولی را خرید و سفارش داد یک فاکتور محصول به جهت کسب اطمینان کاربر از خریدش برای وی صادر شود . • تعریف محصولات متغیر و گزینه های انتخابی گوناگون برای هر محصول … همانطور که در قسمت بالا اشاره شد بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو از مزیت های عالی برای شما محسوب می شود اگر کاربران نام محصولی را در گوگل یا یاهو سرچ کنند سایت شما می تواند این امکان را داشته باشد که در اولین لینک های صفحه اول جستجو ی گوگل به نمایش در بیاید و در واقع به معنای بازاریابی و جذب سفارش بیشتر می باشد .

در قسمت های رسانه های اجتماعی نیز می توانید لینک های شبکه های اجتماعی را کسب و کار خود را قرار دهید. شما در این قسمت می توانید وب سایت خود را مدیریت نمایید محصولات را اضافه و کم کنید ، تخفیفات را اعمال کنید ، کامنت ها را ببینید ، آمار های بازدید و فروش و میزان موجودی محصولات را ببینید و …

دیدگاهتان را بنویسید