سایت ساز و فروشگاه ساز 🤩 ساخت سایت آنلاین

اینکه 5 صفحه محصول دارید یا میلیونها صفحه اهمیت چندانی ندارد. هنگامی که تمام جزئیات محصول خود را وارد کردید و از عکس ها و توضیحات محصول خود راضی بودید، برای راه اندازی محصول در وب سایت خود، روی انتشار کلیک کنید ! یک فروشگاه لباس را تصور کنید؛ بعد از طراحی سایت پوشاک، هنگامی که کاربری از البسه موجود در فروشگاه آنلاین خریداری کند، میتواند نظر خود را در رابطه با جنس خوب لباس به ثبت برساند؛ حال اگر مخاطب دیگری برای اولین بار وارد سایت شود با مشاهده نظرات مثبت، از جنس پارچه های موجود اطمینان حاصل خواهد کرد.

آژانس برندینگ پارماتیک با داشتن و راه اندازی سایت های فروشگاهی متعدد و به درآمد رساندن آنها، امروز می تواند با اطمینان کامل بگویید که بیش از 95 درصد فروشگاه های اینترنتی که توسط پارماتیک، طراحی و راه اندازی شده اند، به درآمدهای خوب و عالی دست یافته اند. در حقیقت ما در فعالیت های برندینگ متخصص بوده و می توانیم شما را هم از این تخصص خود با طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی انجام داده.

6- به راحتی هر چه تمام تر می توانید با طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی خود توسط ما محدوده ی فروش خود را با اندکی هزینه گسترش داده. 8- با مجموعه اطلاعات شما در سایت فروشگاهی اختصاصی خود این امکان را به بیننده ی سایت فروشگاهی خود داده که به راحتی هر چه تمام تر از یک بیننده بودن به مشتری بودن تبدیل شود.

به عنوان مثال ما در این آموزش یک منطقهی اختصاصی برای شهر شیراز ایجاد کردیم؛ شما نیز به راحتی میتوانید به هر تعدادی که تمایل داشتید، منطقه حملونقل بسازید. 12- با بهره مندی از سایت فروشگاهی امکان فروش اقلام متفاوت را با یک گوشی و حتی در صورت نداشتن آن اقلام می توانید فروش آن را در سایت فروشگاهی خود اعلامیه کنید و در صورت تمایل برای خرید آن و سفارش به شما، سپس آن را تهیه کنید. 10- شما می توانید برای احترام به مشتریان و مراجعین از آنها نظر و پیشنهاد خواسته و به این شکل طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی خود را ارتقا داده.

دیدگاهتان را بنویسید