سفارش ساخت سایت فروشگاهی – بهترین قیمت

پس علاوهبر داشتن یک سایت خوب نحوه مدیریت وب سایت و نحوه برخورد و راهنمایی مشتریان نیز اهمیت ویژهای دارد. اگر می خواهید سایتتان را در مدت زمان نسبتا کوتاه و حرفه ای راه اندازی کنید باید یک تیم خوب و متخصص را استخدام کنید. در طراحی سایت فروشگاهی باید به نکاتی توجه کرد که باعث بهتر شدن سایت فروشگاهی شود، از جمله این نکات می توان به طراحی رسپانسیو اشاره کرد.در طراحی سایت فروشگاهی باید به سازگار بودن سایت با گوشی ها و تبلت های هوشمند (طراحی سایت واکنش گرا) توجه کرد.

شما به عنوان یک مشتری نیز می توانید با اعتماد و آسودگی، خرید خود را از فروشگاه های اینترنتی بنمایید. نکته : رنگ هایی که برای دکمه های مهم وب سایت مانند دکمه ” افزودن به سبد خرید” استفاده می کنید تاثیر بسیار چشمگیری بر نرخ تبدیل وب سایت خواهد گذاشت. در این صورت آن ها نمی توانند دامنه را به نام خود ثبت کنند.

6- کسانی که درصدد ایجاد سایت فروشگاهی هستند، برای دریافت نماد اعتماد الکترونیکی باید سن آن ها بالای 18 سال باشد. برای داشتن یک سایت فروشگاهی موفق و پردرآمد باید نماد اعتماد الکترونیکی مخاطبان را کسب کرد. به طور مثال نام محصول، نوع، اندازه، قیمت قابل پرداخت و غیره باید در سایت فروشگاهی ثبت شود.

حتما شما هم به قدرت خارق العاده اینترنت در همه زمینه ها پی برده اید. با نصب افزونه ووکامرس می توانید کنترل کاملی بر فروشگاه آنلاین خود داشته باشید از همه مهمتر اینکه ووکامرس یک افزونه رایگان است و بدون نیاز به طراحی مجدد سایتتان با نصب افزونه ووکامرس می توانید سایتتان را به فروشگاه آنلاین تبدیل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید