سمینار آنلاین آشنایی با انقلاب صنعتی 4.0

البته گاهی کلمه سمینار بهتنهایی بهعنوان سمینار کارشناسی ارشد بهکاربرده میشود که منظور ما در اینجا حالت کلی آن است. خوب میشود تبادل علمی بدون سؤال پرسیدن باشد؟ لذا خواهشمند است ترتیبی اتخاذ فرمایید در پورتال آن دانشگاه و طرق مختلف مورد صلاحدید، برای پژوهشگران و اعضای محترم هیات علمی آن دانشگاه و دانشجویان و پزشکان گرامی آن دانشگاه اطلاع رسانی گردد.شایان ذکر است این سمینار دارای امتیاز باز آموزی می باشد.

از تمامی همکاران و دانشجویان محترم شرکت کننده در سمینار، خواهشمند است در صورت بروز هرگونه مشکل، صرفا از طریق ایمیل و یا شماره تماس ذکرشده، با دبیر اجرایی سمینار مشکل را بررسی نموده تا در اسرع وقت نسبت به حل مشکل اقدام شود. اسلاید 5 تا 7: داستان تحقیق را بگویید. میتوانید از دوستان، خانواده، همکاران و یا مربی خود بخواهید در نقش مخاطبان سمینار شما را قضاوت کنند. شرکت و ارائه مقاله در این سمینار بدون هزینه است و فقط کاربران ثبت نام شده لینک وبینار را از آدرس پست الکترونیکی ثبت شده خود دریافت می کنند.

برای مثال اگر قرار است برای گروهی از متخصصان صحبت کنید، در هنگام ارائه سمینار کارشناسی ارشد نیازی به توضیح دادن همه عبارات تخصصی ندارید و میتوانید سریعتر به موضوعات اساسی بپردازید. اتاق ایران و آلمان در نظر دارد سمیناری را در تاریخ 17 آذر با سخنرانی متخصصان آلمانی و ایرانی در این زمینه برگزار کند که در این سمینار با مفاهیم کلی انقلاب صنعتی چهارم و ضرورت آن اشنا میشوید. از برگزارکنندگان بپرسید، به دنبال ارائه سمیناری هستند که بیشتر بر تحقیقات تمرکز دارد یا تمایل دارند سخنران مخاطبان را از طریق فعالیتهای تعاملی با خود همراه کند. برای یک سخنرانی خوب، باید مخاطبان خود را بشناسید تا از این طریق بتوانید در ارتباط با تمایل آنها موضوعات بحثبرانگیز را پیش بکشید یا از این موضوعات دوری کنید.

این کار به مخاطبان کمک میکند تا پیشزمینهای از بحث داشته باشند و با سوالات و نظرات پیشرفتهتر در سمینار شرکت کنند. پس از اينكه هر سخنران به كار خود پايان دهد و قبل از اينكه شخص ديگري سخن خود را آغاز كند؛ رئيس سمپوزيوم، مختصري از مطالب سخنراني عرضه شده با سخنراني بعدي ارائه ميكند و احتمالاً نظرات خود را در اين زمينه بيان ميدارد. اما در صورت تمایل میتوانید با کلیک روی علامت «تنظیمات»، کیفیت بالاتری را انتخاب کنید. اگر قرار است در محیطی حرفهای سمینار خود را ارائه دهید، میتوانید با تعدادی از شرکتکنندگان صحبت کنید که ترجیح میدهند درباره چه مسائلی یاد بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید