شرط کسب امتیاز بازآموزی، قبولی در آزمون نهایی است

از گذشته تاکنون کنفرانس ها و سمینار های علمی بین المللی یک بستر مناسب برای نشر و ارائه جدیدترین دستاوردهای علم و فناوری را فراهم کرده است و موجب شده است تا گسترش تبادلات علمی و افزایش قابلیت­های پژوهشی و آموزشی محققان بالاتر رفته و به روند دانش پژوهی کمک شایانی گردد. کارگاه­ ها طیف گسترده ای از موضوعات از علوم اجتماعی، هنر و اقتصاد تا فناوری و اطلاعت را پوشش می­دهند. مطمئن شوید که با استفاده از هرگونه فناوری که در اتاق اجلاس از آن استفاده میشود راحت هستید. همچین این رویداد با فاصله زمانی مشخصی (اغلب یا دوساله) تکرار می­شود و مدت برگزای آن کوتاه است.

شرکت کنندگان عزیز، جهت ثبت نام و ارسال مقالات خود پس از دانلود فایل از لینک ذیل و پس از تکمیل آن نسبت به ارسال فرم به ایمیل ذیل اقدام نمایند. در این مقالات سعی داریم که ضمن معرفی انواع رویدادهای علمی، مراحل شرکت کردن و حتی نحوه ی ارائه ی موفق را برای شما بازگو کنیم. در گردهم آيي سخراني و يا مقالات تخصصي ارائه نمي گردد . در ابتدا به طور مختصر به معرفی این رویدادها می­پردازیم تا در مورد هر کدام از آنها با ذهن بازتر و اندیشه دقیق تر آشنا شوید.کارگاه یا ورک شاپ رویدادی است کوتاه مدت که با هدف آموزش، تبادل اندیشه و تجربه و ارائه روش های نوین علمی ایجاد می­شود.

بررسی کنید کدام فعالیت و حالتهای اسپانسری مناسب است و آنها را پینشهاد کنید. ست های سمیناری را از لوازمی انتخاب کنید که هم تبلیغات و بروشورهای شما داخل آنها جای گیرد و هم پس از سمینار برای شرکت کنندگان ارزنده باشد. برخی از سمینارها علاوه بر اهداف آموزشی دارای اهداف انگیزشی هم هستند. معمولا نهاد برگزار کننده، یک آدرس ایمیل را به عنوان روابط عمومی سمینار اعلام می کنند که علاوه بر امر رسیدگی به دریافت مقالات، به سوالات عمومی نیز پاسخ داده می شود این سوالات می تواند در مورد سفر و سایر مسائل نیز پاسخ می دهند.

در کنگره­ ها علاوه بر اعضای اصلی از سازمان­ های حمایت­ کننده نیز دعوت به عمل می ­آید. این مشارکت فقط می تواند به صورت پرسش و پاسخ میان شرکت کنندگان و سخنرانان باشد. در این مطلب تلاش شده تا با مراحل اداری ارائه یک مقاله و شرکت در کنفرانس­ های بین المللی آشنا شوید اما قبل از اینکه برای شرکت در یک کنفرانس داخلی یا خارجی تصمیم بگیرید، نخست باید هدفتان را از شرکت در این رویدادها مشخص کنید. کنجکاوی هوشیارانه خودتان را با ارائه ایده های مختلف به رخ دیگران بکشید و تنها بر مفاهیم مرتبط با یک موضوع خاص تکیه نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید