طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای با امکانات نامحدود و قیمت مناسب

در هنگام خرید اینترنتی اکثر مردم سعی می کنند از برندهای شناخته شده و معروف خرید کنند. این کار باعث می شود که مردم بهتر با برند شما ارتباط برقرار کنند و تا حدی اعتماد سازی میان مخاطب و برند شما انجام شود و در نهایت هدف نهایی شما که فروش محصولات تان است نیز ، به بهترین نحو محقق شود. سایت های بی نام و نشان و ناشناخته در نظر مردم خطرناک اند و ممکن است اطلاعات حساب بانکی و اطلاعات شخصی کاربران را به سرقت ببرند. اگر نیاز به برنامه نویسی ارزان دارید، عواقب کار را هم در نظر بگیرید، چرا که کیفیت و قیمت معمولا ارتباط تنگاتنگی با هم دارند.

پس اگر می خواهید وب سایت تجاری شما مخاطب را به مشتری تبدیل کند ، باید از رنگ ها برای ایجاد احساسات و واکنش های مطلوب خودتان استفاده کنید. بر اساس روانشناسی رنگ ها ، رنگ قرمز احساساتی مانند هیجان زدگی و اشتیاق را در فرد ایجاد می کند که این عواطف ، نقش مهمی در اقداماتی مانند خرج کردن پول دارند. علاوه بر این تحقیقات نشان داده است که قرمز کردن رنگ یک دکمه 34 درصد احتمال کلیک کردن روی آن ها را توسط کاربر افزایش می دهد. اگر برند کسب و کار شما یک انسان باشد ، چگونه شخصیتی خواهد داشت؟

همچنین پیشنهاد می شود که یک اپلیکیشن برای فروشگاه خود طراحی کنید.چون افراد به ازای ۵ ساعت کار با تلفن همراه خود ۹۲ درصد از این زمان را به استفاده از اپلیکیشن ها می پردازند. • زمانی که شما یک اقدام به ساخت سایت فروشگاهی می کنید محصولاتتان را به طور دائم به کاربران نشان می دهید و این دیده شدن ها افراد زیادی را ترغیب می کند تا از شما خرید کنند. چگونه می توانید فرایند خرید و پرداخت را کوتاه تر و ساده تر کنید؟ پس طراحی فروشگاه اینترنتی خود را تا حد امکان ساده ، تمیز و واضح نگه دارید و تمرکز را روی فروش محصول قرار دهید.

انتخاب رنگ برای یک سایت فروشگاهی به سادگی نیست و شما نمیتوانید بگویید “من از رنگ آبی خوشم می آید پس همه چیز را آبی می کنم! استفاده از خدمات طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای این امکان را به شما خواهد داد که بتوانید بازار هدف خود را که شامل مشتریان یک محله و شهر خاصی هستند را توسعه داده و در سطح کلان کشوری آنها را جذب کنید. وقتی نوبت به راهاندازی یک وبسایت تجارت الکترونیک میرسد که بیشتر معاملات آنلاین در آن انجام میشود، هیچ چیزی بیشتر از یک گزینۀ «تماس با ما» جلب اعتماد نمیکند. برای شروع راه اندازی فروشگاه خود، باید بر روی اعلان “Welcome to WooCommerce” کلیک کنید تا نصب سریع و راه اندازی WooCommerce به سرعت انجام شود.

دیدگاهتان را بنویسید