طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای – فروشگاه اینترنتی اختصاصی

همچنین وب پویا راهنمایی های لازم برای انتخاب یک نام مناسب برای دامنه را نیز به شما خواهد کرد. دامنه چندین نوع است؛ دامنه ir سالیانه در حدود 16000 هزار تومان است و دامنه های com و co به دلیل اینکه با قیمت دلار محاسبه میشود، مدام درحال تغییر است. این روزها داشتن یک ویترین آنلاین برای هر کسب و کاری یک اجبار میباشد و فروشنده ای که تنها به فروش فیزیکی محصولات میپردازد هیچ امکان رقابتی نخواهد داشت.اما قیمت طراحی سایت فروشگاهی چقدر است؟ ما به پشتوانه تجربه چندساله در حوزه طراحی وب سایت های فروشگاهی می توانیم به خوبی رفتار خریداران آنلاین شما را تحلیل کنیم و در صعودی کردن نمودار فروش، شما را همراهی می کنیم از این رو برای شما مسیر روشن و هدفمندی را در دنیای آنلاین ترسیم خواهیم کرد.

شرکت داده آسان ایرانیان (ایزی وب) فعالیت خود را از فروردین سال ١٣٩٣ با هدف طراحی و تولید نرمافزارهای تحت وب و ارائه راهکارهای کارآمد در این حوزه آغاز نموده است. مسلم است چنین نیاز را نمیتوان به هیچ وجه با ساخت سایت فروشگاه اینترنتی توسط فروشگاه ساز های آنلاین تامین کرد، چرا که طراحی بصری وبسایت شما در طراحی اختصاصی سایت فروشگاهی، مطابق با نیاز و سلیقه شما و مشتری نهاییتان و با نیم نگاهی به فروشگاه های اینترنتی موفق بازار طراحی می شود و همچنین اصول افزایش رتبه و سئو سایت نیز بر اساس نوع فعالیت شما به نحو شایسته انجام می پذیرد.

این پکیج تضمین کننده ورود قدرتمند شما به بازار کار خواهد بود که با خرید آن می توانید فعالیت خود را گسترش دهید و حتی شروع به راه اندازی مارکت پلیس نمایید. خریداران برای تحقیق و بررسی و سپس تکمیل خرید به طور آنلاین به وب سایت شما مراجعه میکنند. در اینجا به 15 مورد از ویژگیهای لازم برای جذب خریداران آنلاین اشاره خواهیم کرد. تعرفه ی ساخت وب سایت آماده با توجه به همین امکانات محاسبه می شود امکاناتی نظیر سئو مناسب و یا پشتیبانی آنلاین و ویژگی های سایت و..که شما در هنگام سفارش سایت خود مشخص می نمایید.

گروه وب پویا به مدت یک سال، پشتیبانی سایت را از طریق برنامه تیکتینگ رایگان انجام می دهد و پس از یک سال بنابر درخواست مشتریان، با توجه به نوع سایت با مقداری هزینه پشتیبانی سایت را بر عهده می گیرد. ولی اگر کارفرما مایل باشد، با توجه به سایت و محتوای سایت، تیم ما مطالب سئو شده را وارد سایت می کند و هزینه وارد کردن محتوای سایت با توجه به سایت شما می باشد. تیم وب پویا، مطالب اولیه مناسب سایت و لوگوی سایت را رایگان طراحی می کند.

دیدگاهتان را بنویسید