طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای

سرعت سایت یک عامل مهم در استفاده آسان سایت می باشد.کسانی که در تجارت الکترونیک کار می کنند به این موضوع اشاره دارند که ثانیه ها در این کار اهمیت دارد. کوتاه و ساده انتخاب کنید – نام تجاری شما باید کوتاه و ساده باشد تا یادآوری و هجی کردن آن برای مشتریان آسان باشد.

اولین گام طراحی سایت فروشگاهی انتخاب نام دامنه مناسب است. برای اطلاع از هزینه و سفارش طراحی وب سایت فروشگاهی با شرکت وب نگاه تماس بگیرید. قبل از اینکه سراغ هر روش و هر سیستمی بروید، بد نیست به این فکر کنید که یک سایت ساز خوب چه شاخصه و ویژگی هایی دارد. یکی دیگر از مهمترین ویژگی های سایت های فروشگاهی بهینه سازی این سایت ها برای نمایش در مرورگر های تلفن همراه می باشند. تیم کالراسپیس پس از طراحی و اجرای وب سایت فروشگاهی شما ، به مدت یک سال بصورت کامل تمام مسائل فنی را بررسی خواهد کرد و پشتیبانی کاملی به عمل خواهد آورد .

تمامی این امکانات در طراحی سایت فروشگاهی توسط برترین طراحان و برنامه نویسان در ایران با توجه به نیاز مشتریان عزیز ایجاد می گردد و دارای خدمات پشتیبانی تیم وب پردازان تهران قرار می گیرد. سایت هایی هستند که اقدام به فروش سایت آماده فروشگاهی می نمایند که با توجه به نیاز بسیار سایت های پشتیبانی به پشتیبانی توسط طراح وب سایت استفاده از این قالب ها به هیچ وجه توصیه نمی گردد. این کار با استفاده از افزونه هایی تحت عنوان افزونه بازاریابی وردپرس و سیستم همکاری در فروش یا فروش مشارکتی امکانپذیر است!

همچنین پیشنهاد می شود که یک اپلیکیشن برای فروشگاه خود طراحی کنید.چون افراد به ازای ۵ ساعت کار با تلفن همراه خود ۹۲ درصد از این زمان را به استفاده از اپلیکیشن ها می پردازند. سه مورد وجود دارد که برای راه اندازی همه سایت ها مشابه است خرید هاست و دامنه و فعال سازی SSl است. مسلم است چنین نیاز را نمیتوان به هیچ وجه با ساخت سایت فروشگاه اینترنتی توسط فروشگاه ساز های آنلاین تامین کرد، چرا که طراحی بصری وبسایت شما در طراحی اختصاصی سایت فروشگاهی، مطابق با نیاز و سلیقه شما و مشتری نهاییتان و با نیم نگاهی به فروشگاه های اینترنتی موفق بازار طراحی می شود و همچنین اصول افزایش رتبه و سئو سایت نیز بر اساس نوع فعالیت شما به نحو شایسته انجام می پذیرد.

دیدگاهتان را بنویسید