طراحی سایت فروشگاهی در تبریز + طراحی اپلیکیشن فروشگاهی اندروید و Ios

اگر شما هم حدس میزنید که امکان دارد در آینده محصولات جدیدی را برای فروش در فروشگاهتان بگذارید، بهتر است که آنها را پیشبینی کنید یا اینکه حداقل، محصولات و خدماتی که قرار است در ابتدای کارتان ارائه دهید را دقیق مشخص کنید. چرا در ابتدای راه اینکار را انجام ندهیم؟ یعنی زمانی که حتی دامنه را هم ثبت نکردهایم؟ یعنی اینکه بدانید قرار است چه محصولاتی را بفروشید یا چه خدماتی را ارائه بدهید. سپس وارد تب بعدی یعنی تب حملونقل می شویم. اینماد یا نماد اعتماد الکترونیک به منظور تایید هویت و صلاحیت سایتهای فروشگاهی از سمت مرکز توسعه تجارت الکترونیک اعطا می شود.

هدف خود گوگل از این بالا بردن اعتبار خودش بین رقبا و جلب رضایت مراجعه کنندگانش است. البته ایجاد این امکان برای سایت کار سختی نیست و خیلی راحت میتوانید خودتان هم اینکار را انجام دهید که البته در دورهای که لینک آن را در بالا قرار دادهام، تمامی این موارد را توضیح دادهایم. در قسمتهای بالا، من سعی کردم مراحل کامل طراحی سایت فروشگاهی را توضیح بدم که البته موارد اولیهای که به آنها نیاز دارید، همین مواردی است که توضیح دادم.

از طریق طراحی سایت فروشگاهی می توانید بدون واسطه و با قیمتی ارزان تر محصول خود را به مشتریان خود عرضه کنید. البته قبلاً برای دریافت درگاه، حتماً باید از طریق بانک اقدام میکردید که آن هم، پروسه خاص و طولانی خودش را داشت. بسیاری از افرادی که دوست دارند برای خودشان فروشگاه آنلاین داشته باشند، اما هیچزمان به سراغ آن نمیروند، فکر میکنند که حتماً باید برای طراحی سایت فروشگاهی آن را به صورت کدنویسی طراحی کنند. مثلاً اگر شما قبلاً دورههای آموزشی سایت ما را تهیه کرده باشید، حتماً دیدهاید که سفارش آن به صورت آنلاین است و مبلغ را از طریق درگاه پرداخت اینترنتی پرداخت کردهاید.

معمولا افراد بیش از نیمی از وقت خود را صرف تلفن همراه می کنند،بنابر این این مساله برای بهبود سایت شما بسیار ضرورت دارد.باید بدانید که گوگل سایت هایی را که دارای سایت بهینه شده برای تلفن همراه نیستند را جریمه می کند و این ویژگی کاربرد زیادی در سئوی سایت شما دارد. 4- نباید از توضیحات اضافه که خواننده را گیج کند. امکاناتی که برای سایت فروشگاهی در اختیار شما قرار میگیرد باعث میشود که فروش شما افزایش پیدا کند.

دیدگاهتان را بنویسید