طراحی سایت فروشگاهی – روکا

برای خود شما هم قطعا این اتفاق پیش آمده که قصد خرید برای مثال پیراهنی را داشته اید و اما در بین دو انتخاب مردد هستید که کدام را انتخاب کنید. یکی از مهمترین مقوله در طراحی سایت فروشگاهی، انتخاب یک طیف رنگی جذاب و همسو با خدمتی که ارائه میدهید می باشد. مجموعهای از بهترین امکانات در اختیار شما قرار میگیرند. گروه طراحی سایت چیارا با استفاده از نبوغ بسیار بالا در طراحی به شما کمک میکند تا بهترین و جذاب ترین عکس ها را برای سایت خود انتخاب کنید تا زیبا تر و جذاب تر دیده شوید.

ما هم به شما کمک میکنیم تا رنگ مناسب برای سایت خود را انتخاب کنید تا با ورود هر کاربر به سایت شما از زیبایی های سایت شما لذت ببرند و باعث جلب نظر مشتریان خود شوید. گاهی اوقات نیز ممکن است کم بودن سرعت اینترنت و یا هر گونه اختلال در اینترنت، باعث عدم موفقیت خرید آنلاین و یا نا مشخص بودن موفقیت یا عدم موفقیت خرید اینترنتی می شود. کیفیت محصولات یکی از مهمترین بخش های یک فروشگاه اینترنتی آنلاین می باشد، اما مهم تر از محصولات طراحی سایت و ظاهر کاربر پسند فروشگاه شما است، چرا که تنها چیزی که باعث تفاوت شما با رقبایتان می شود زیبایی و متفاوت بودن فروشگاه اینترنتی شما است.

با توجه به آمارهای منتشر شده، امروزه بیشتر بازدیدهای سایت ها از طریق تبلت یا موبایل انجام میشود از این رو سایت ها بایستی ریسپانسیو بوده و به درستی در موبایل نمایش داده بشود تا بازدیدکنندگان از سایت شما به راحتی بتوانند محصولات را انتخاب کنند، جزئیات محصول رو مشاهده کنند و سفارش خود را ثیت کنند. قسمت دوم: بخش دوم امنیت مربوط به سرور و کانفینگ آن میباشد که شما باید در انتخاب هاستینگ دقت بسیار زیادی نمایید و حتماً پیشنهاد میکنیم پس از نصب سایت بر روی سرور حتماً گواهی SSL فعال نمایید که البته برای دریافت آرم اعتماد دو ستاره نیز فعال بودن گواهی SSL نیاز است.

در نظر داشته باشید که از همه قشر کاربر و همه سنین در سایت فروشگاهی شما ثبت نام خواهند نمود. خب تا الان همه چیز رو توضیح دادیم تا برسیم سراغ اینکه قیمت این گونه سایت ها چگونه محاسبه میشه؟ برای بهتر درک کردن این موضوع کافی است سری به فروشگاه اینترنتی هوکو کالا بزنید تا کیفیت کار بیشتر مشخص شود. شما با سر زدن به این سایت ها و دقت بر روی رنگ هایی که استفاده شده است به راحتی متوجه می شوید که از چند رنگ در تمامی صفحات خود استفاده کرده اند که این رنگ ها ثابت هستند و جذابیت سایت خود را با این تکنیک بسیار بالا برده اند.

دیدگاهتان را بنویسید