طراحی سایت فروشگاهی زیبا و قدرتمند

امکان حضور افراد صرفا در زمان هایی غیر از ساعت کاری وجود ندارد و عملا اگر فردی در غیر از ساعت کاری مثلا در ساعت ۱۲ شب یا ۲ شب به محل کار شما جهت در خواست یا خرید محصول مراجعه کند امکان ارائه خدمات وجود ندارد. در طی زمان 24 ساعت شبانه روز مشتری می تواند از سایت خرید کند و با توجه به امکانات نحوه ارسال کالا برای مشتری ، آن را دریافت نماید.

البته قصد ندارم در مورد مزایا و معایب آن صحبت کنم، چراکه بحث کلی ما در مورد ساخت فروشگاه است که ارتباطی با دیگر بحثها ندارد. درباره ی تفاوت طراحی سایت فروشگاهی با سایت های دیگر می توان گفت که در وب سایت های فروشگاهی یک سری محصول وجود دارد که امکان دسته بندی آنها با توجه به معیارهای مختلف و فیلتر کردن یک سری از آن ها با توجه به آیتم های خاص آن محصول توسط مشتری وجود دارد. همانطور که متوجه شده اید پیچیدگی زبان پایتون در مقایسه با زبان های دیگر برنامه نویسی از جمله پی اچ پی کمتر است و از آن می توان در ساخت اپلیکیشن های موبایل، طراحی صفحات وب و هوش مصنوعی استفاده کرد.

تمامی محصولات و خدمات شما از طریق درگاه وب برای مشتریان نمایش داده می شود. امروزه خرید در بستر اینترنت و افزایش تمایل مشتریان برای خرید در این محیط، میزان استفاده ی صنایع و فروشگاه هایی را که تا به امروز به صورت سنتی اداره می شدند از بستر فضای مجازی و اینترنت افزایش داده است و در همین راستا نیز ساخت فروشگاه های اینترنتی روز به روز افزایش یافته و جذابیت بیشتری پیدا کرده است.

البته داشتن همچین کسب و کاری، چالشهای خود را دارد، اما در اینجا، قصد نداریم در مورد کلیات فروشگاه اینترنتی صحبت کنیم، بلکه قصد دارم مراحل ایجاد فروشگاه اینترنتی را به صورت قدمبهقدم به شما آموزش بدهم تا بتوانید، آنچه که نیازتان است را داشته باشید. همچنین در نکات طراحی سایت فروشگاهی در مورد مسائل ظاهری باید به جهت دهی کاربر، حرکت آسان و جلوه های گرافیکی استفاده در جهت سهولت استفاده، توجه نمود. لذا در طراحی سایت فروشگاهی از قالبهای آماده استفاده نمیگردد.

دیدگاهتان را بنویسید