طراحی سایت فروشگاهی – مهندسین ساین وب

در حال حاضر یکی از افزونه های محبوب جهت همکاری در فروش است که تاکنون به میزان فزاینده ای به افزایش فروش کاربران کمک کرده است. در حال حاضر Google Search Console جایگزین وبمستر تولز شده است که قطعا از امکانات بیشتری هم نسبت به وبمستر تولز برخوردار است. طراحی سایت فروشگاهی یا با نرم افزار و برنامه های آماده ساخته می شوند و یا توسط تیم متخصص طراح سایت، از ابتدا بر اساس نیازهای شما طراحی می گردد. بر اساس نوع هاستی که شما خریداری میکنید نصب وردپرس میتواند اندکی متفاوت باشد. در پکیج طراحی وب سایت فروشگاه اختصاصی به شما هاست و دامنه رایگان داده می شود و علاوه بر آموزش پنل مدیریتی وب سایت در صورت درخواست اطلاعات شما نیز توسط طراحی سایت در وب سایت درج می شود (هزینه این روش طراحی وب سایت از حدود دو و نیم میلیون تومان آغاز می شود).

برخی از این افزونه ها کاملا رایگان و برخی مشروط به پرداخت هزینه اند، شما می توانید افزونه های سئو ووکامرس را با قیمتی مقرون به صرفه و البته کاملا اورجینال و تضمین شده از راست چین تهیه کنید. در جامعه امروز بیشتر مردم بدون اینکه به بیرون بروند خیلی راحت کالای خود را خریداری از سایت های فروشگاهی که بدین منظور طراحی شده اند می کنند و هم بهتر هست هم راحت تر هم برای کاربر راحت هست هم برای فروشنده اگر خودتان متوجه شده باشید این گونه سایت های فروشگاهی اینترنتی روز به روز زیادتر می شوند و گسترده تر می شوند، چون شما می توانید بدون اینکه مکانی را داشته باشید پول کرایه قبض برق ،قبض های غیره خیلی راحت تجارت خود را انجام دهید و همه این کارها در داخل یک سایت فروشگاهی انجام می شود ولی همه این کارها باید زیر یک نظر طراح سایت و سئو کار حرفه ای انجام شود مهم ترین دلیل برای رشد و موفقیت شما داشتن رتبه خوب در حوزه کاری فعالیت سایت فروشگاهی هست.

شما می توانید برای اطلاعات بیشتر از طراحی سایت فروشگاهی و اجرای طراحی سایت شرکتی با کارشناسان ما در ارتباط باشید. گوگل به منظور افزایش کارآمدی سایت ابزارهای مؤثری را برای مدیران وب سایت ها در نظر گرفته است که هدف از ارائه آن ها آنالیز وضعیت وب سایت می باشد. با توجه به اینکه کاربران زیادی از تلفن همراه خود برای ثبت سفارش استفاده میکنند طراحی این سایت ها باید به گونه ای باشد که در موبایل یا تبلت کاربران نیز به خوبی دیده شود. به کاربران خود بعد از ثبت سفارش ایمیل یا پیامک ارسال کنید، این ویژگی منجر به بالا رفتن اطمینان مخاطبان خواهد شد.

گوگل آنالیتیک: این ابزار با نشان دادن اطلاعات آماری کامل از بازدیدکنندگان سایت، رفتار آنها و گزارش های جزئی از فروش و … در این ابزار می توان بخشی از اطلاعات آماری که در گوگل آنالیتیک وجود دارد را مشاهده کرد. سایت های فروشگاهی از جمله سایت هایی هستند که امروزه بسیار مورد استفاده قرار میگیرند و افرادی زیادی نیز هستند که برای طراحی این سایت ها اقدام میکنند. برای استفاده از این سیستمها نیاز به هاست و دامنه اختصاصی خودتون دارید که شامل نصب cms (سیستم مدیریت محتوا)، نصب پلاگینهای مورد نیاز، فارسی سازی، نصب قالب و…

دیدگاهتان را بنویسید