طراحی سایت فروشگاهی و هر آنچه که باید بدانید

اجباری شدن اینماد آن را تبدیل به الزامی برای فروشگاه های اینترنتی کرده است و هر فروشگاه اینترنتی باید یک شناسه اینماد یا شماره اینماد بگیرد که همان ملاک بررسی صحت اینماد خواهد بود. در آخرین به روزرسانی های الگوریتم گوگل بیش از 200 نکته توسط برایان دین از سایت backlinko به جهت رعایت سئو طراحی فروشگاه اینترنتی بیان شده است که رعایت هر کدام از این نکته ها تاثیر خاصی بر روی نتیجه طراحی سایت فروشگاه آنلاین شما خواهد داشت. به عنوان مثال فرض کنید شما یک فروشگاه حیوانات و لوازم مربوط به آن ها را در اختیار داشته و اقدام به طراحی سایت حیوانات خانگی و پت شاپ کرده اید در این صورت هنگامی که کاربری قصد خرید غذای خشک برای حیوان خانگی خود را دارد علاوه بر اطلاعات محصول که شامل مواد تشکیل دهنده آن است میتواند اطلاعاتی راجع به دستورالعمل تهیه خوراکی ها و دیگر جزئیات را مشاهده کند.

امروزه و با توجه به همهگیر شدن استفاده از اینترنت و فضاهای مجازی دیگر کمتر کسی هست که واژههایی مانند فروشگاه اینترنتی، فروشگاه آنلاین و کسب و کار دیجیتال را نشنیده باشد. با توجه به وسعت فضای مجازی و نبود محدودیتهای فضاهای سنتی، تقریباً هر کسی تمایل دارد که سهمی از آن داشته باشد و به نوعی از آن کسب درآمد کند. استفاده از دامنههایی با پسوندهایی بهجز.ir، خرید هاست خارجی با فضای بارگذاری بالا، استفاده از امکاناتی مانند امکان رزرو آنلاین وقت مشاوره، اضافه کردن نوع فرمهای مشاوره آنلاین، فعالسازی امکان چت آنلاین با پشتیبانی و … در صورتی که این فضا تمام شد میتوانید با ارتقا سرویس میزبانی سایت فضای بیشتری بگیرید.

البته این هزینه کلی است و هزینه هاست بستگی به این دارد که از کدام شرکت می باشد. هزینه طراحی سایت فروشگاهی چقدر است؟ آیا سایت فروشگاهی مجهز به درگاه پرداخت اینترنتی است؟ چگونه درگاه پرداخت بگیرم؟ اما برای گرفتن درگاه پرداخت مستقیم از بانک، بعد از گرفتن اینماد (نماد اعتماد الکترونیک) با مراجعه به سایت بانک موردنظر و ثبت درخواست همراه با ارائه مدارک؛ درگاه پرداخت مستقیم شما طی ۳ تا ۷ روز کاری فعال میشود. اگر برای رشد سایت نیاز به خدمات مشاوره و آنالیز سئو دارید به صفحه سئو سایت مراجعه کنید.

خیر. شما تا زمانی که فضا دارید میتوانید محصول و صفحه ایجاد کنید. از دسته بندی های عالی در صفحه اصلی و منو یا همان فهرست تا فیلتر های محبوب برای پیدا کردن محصول خاص کاربران، از قسمت های مختلف نقد و بررسی مربوط به خود دیجی کالا تا قسمت نظرات کاربران در خصوص محصولات، از نمایش محصولات ویژه و پرفروش تا قسمت نمایش محصولات جدید و کاربردی برای شما و همچنین مقایسه کالاهای مختلف با همدیگر، همه و همه ویژگی یک سایت فروشگاهی خوب و عالی را عرضه می نماید.

دیدگاهتان را بنویسید