طراحی سایت فروشگاه آنلاین

وقتی حرف از خرید آنلاین می شود، مشخص است که مردم می خواهند از یک فروشگاه اینترنتی معتبر خرید کرده تا بدون دردسر و بی استرس، در وبسایت پرداخت خود را انجام داده و محصول خود را دریافت کنند. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه سئو و بالا بردن رتبه سایت در گوگل، دریافت خدمات سئو و بهینه سازی فروشگاه اینترنتی خود و هرگونه ارتقاء کیفی و افزایش فروش خود، فقط کافی است با تیم متخصص لومینا تماس بگیرید! پس در صورت تمایل برای دریافت راهنمایی و مشاوره در مورد طراحی انواع وب سایت ، با ما تماس بگیرید و یا فرم ارتباط با ما را تکمیل کرده و برای ما ارسال کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

یک سایت به راحتی قابل اسکن می شود اگر از رنگ و تراز استفاده کند تا نحوه ارتباط اطلاعات را آشکار کند. بیشتر شما موقعی که وارد سایت فروشگاهی می شوید، به دنبال کالای مورد نظر خود هستید تا آن را پیدا کنید و اطلاعات خود را در مورد آن کالا بیشتر کنید. یکی از اصلی ترین نکات مهم در طراحی سایت فروشگاهی، سادگی و بی آلایش بودن فروشگاه شما است. هرگز باعث حواس پرتی مراجعین فروشگاه خود نشوید. تقریبا می توان گفت این روز ها، مردم بیشتر کار های روزمره خود را در اینترنت و به صورت مجازی انجام می دهند.

گزینه های مختلف برای ارسال محصول را با ذکر هزینه ارسال برای مشتری بیان کنید. در یک جمله : اگر می خواهید که مردم از شما خرید کنند ، مراحل تسویه حساب را تا حد امکان ساده و کوتاه کنید. بعد از اینکه تسویه حساب انجام شد ، یک فاکتور کامل به مشتری ارائه کنید که شامل لیست محصولاتی که خریداری کرده به همراه قیمت تک تک موارد ، کد پیگیری سفارش ، تاریخ و نحوه ارسال آن باشد. به مشتریان تان این امکان را بدهید که پیش از تسویه حساب در سایت ثبت نام کنند و یا بدون ثبت نام و بصورت کاربر مهمان عمل تسویه حساب را انجام دهند.

در غیر این صورت باید از تعداد بسیار زیادی از مشتری ها چشم پوشی کنید ، چرا که اگر سایت شما واکنش مناسبی به موبایل و تبلت نداشته باشد ممکن است متن ها و تصاویر را در موبایل بهم ریخته و نامرتب نمایش دهد و این موضوع در دید مخاطب یک امتیاز منفی است و احتمالا از خرید از سایت شما منصرف می شود. در انتخاب عکس ها و نیز نوشتن ویژگی کالاها هم دقت کنید تا با حقیقت فاصله نداشته باشد در غیر این صورت متهم به فروش کالاهای نامرغوب می­شوید.

دیدگاهتان را بنویسید