طراحی سایت همایش و کنفرانس

اهدافی را برای کسانی که می خواهید حضور داشته باشند یا به صورت زنده سمینار شما را تماشا کنند، تعیین کنید. 1. اهداف و مقصود خود را تعیین کنید. اگر میخواهید بر نکتهای تأکید کنید، حرکات بدن خود را کاملاً متوقف کنید. اما اگر نگران هستید که متوجه اشتباه شما شده باشند پس خیلی سریع به اشتباه خود اذعان کنید و بعد بلافاصله به ادامهی بیان مطالب خود برگردید. اگر هرگونه اشتباهی مرتکب شدید هنگام سخنرانی، عجیب این است که شاید مخاطبان شما حتی آن را متوجه نشده باشند.

۳. اگر خطایی مرتکب شدید آرامش خود را حفظ کنید. اگر مقاله هنوز منتشر نشده است، میتوانید در آغاز ارائه سمینار ارشد خود درباره پیشنویس مقاله صحبت کنید، این کار باعث میشود مخاطبان تصور کنند شما فردی انتقادپذیر هستید و از ایدههای سازنده استقبال میکنید. پک های سمیناری یکی از ابزارهایی است که روش های لازم برای رسیدن به موفقیت را در اختیار شما قرار می دهد تا شما با هر عنوان شغلی در کار خود شخصی موفق باشید.

از زبان بدن برای تاثیر گذاری بیشتر استفاده کنید. بازوها و دستان خود را تحت کنترل داشته باشید و از بازی کردن با خودکار یا شیء دیگر خودداری کنید. سعی كنید خودتان باشید. خودتان شخصا مقررات را بخوانید. توجه کنید که بعضی مقررات دانشگاه، مثل سقفی که یک استاد برای گرفتن دانشجو دارد، روی کار شما تأثیر میگذارد، در حالی که به احتمال زیاد چنین مطالبی در آئیننامه دورهی شما قید نشده است؛ چرا که مقرراتی است که دیگران باید رعایت کنند. اسم کنگره برای اولین بار در سال 1770 توسط مستعمرات سیزده گانه بریتانیا (Thirteen British Colonies) با هدف استقلال از کشور انگلیس انتخاب گردید و بعدها نام ایالات متحده آمریکا بر آن گذاشته شد.

ارائه دهنده در فاصله خیلی دور از میكروفن صحبت كند كه صحبت هایش قابل فهم نباشد یا در بعضی مواقع لب هایش را درحین صحبت به میكروفن بچسباند و همین طور می تواند با باز كردن با سیم میكروفن و دست كار كردن میكروفن باعث قطعی آن و در نتیجه اتلاف وقت شود. هر گروه چندین بار در هفته در طول یک ترم با یکدیگر به گفتگو می پردازند. پروفسور شمسیپور ادامه داد: دانشمندان ایران اسلامی در چاپ مقالات در بسیاری از مجله های معروف دنیا رتبههای برتر جهانی را به خود اختصاص داده اند که این مهم بیانگر کیفیت علمی کشور است.

دیدگاهتان را بنویسید