قرار میگیریم، معنی آنها را دقیقا نمیدانیم

اتاق ایران و آلمان در نظر دارد سمیناری را در تاریخ 17 آذر با سخنرانی متخصصان آلمانی و ایرانی در این زمینه برگزار کند که در این سمینار با مفاهیم کلی انقلاب صنعتی چهارم و ضرورت آن اشنا میشوید. علاوه بر بحث و مذاکره نیاز است که سخنرانی هایی در مورد موضوع سمینار در جلسه مورد نظر ارائه شود و مشارکت کنندگان به بحث و بررسی مطالب ارائه شده توسط سخنران بپردازند.

در ورکشاپ از افراد خواسته می شود با مشارکت جدی در ورکشاپ، یک مهارت جدید را بیاموزند و آن را اجرا کنند. از رنگ ها مخلوط استفاده نكنید (مثل زردوصورتی، قرمز و سبز، آبی و نارنجی) تمركز بر رو این مدل افكت ها سخت و باعث خستگی چشم ها می شود. بدین ترتیب استفاده از خدمات دپارتمان MICE آژانس ققنوس برای شما بسیار به صرفهتر خواهد بود. نکته جالب دیگر، راهاندازی یک سایت ویکی و در اختیار گذاشتن اطلاعات ورود به آن برای شرکتکنندگان بود تا شرکتکنندگان بتوانند با همدیگر ارتباط برقرار کنند و به عنوان مثال بتوانند با همدیگر هماهنگ کنند تا در یک ساعت مشخص به فرودگاه نزدیک محل برگزاری برسند و از آنجا یک تاکسی کرایه کنند تا هزینههای سفرشان پایین بیاید.

چه اشکالی دارد حتی برای شرکتکنندگان داخلی هم در بخشی از وبسایت کنفرانس، مسیرهای از ترمینال، راهآهن و فرودگاه تا محل برگزاری را کامل نشان دهیم تا شرکتکنندگانی که برای اولین بار به آن شهر میآیند، بتوانند با کمترین هزینه خود را به محل برگزاری برسانند. اولین نکته جالب این ایمیل این بود که کدی را در اختیارمان قرار داده بود تا در صورت رسیدن به محل پذیرش در ساعات غیرمعمول، پشت درب نمانیم و با وارد کردن کد بتوانیم درب را باز کنیم؛ ورودمان را روی کاغذ با تیک زدن اسممان مشخص کنیم؛ اتیکتمان را برداریم و به اتاقهای یکنفره و مجهزمان برویم.

علاوه بر موارد بالا، در سایت سمینار نیز اطلاعات جانبی زیادی در ارتباط با سمینار قرار داده شده بود. همچنین به شما هم اجازه میدهد مستقیماً سر مسائل عمیقتر و اساسیتر بروید زیرا میتوانید فرض را بر این بگذارید که مخاطب سطحی از دانش مورد نیاز را پیشتر کسب کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید