قیمت طراحی سایت فروشگاهی چقدر است؟

بدین ترتیب قابلیت اتصال به درگاه بانکی هم برای فروشنده و هم برای خریدار بسیار مفید و کاربردی می باشد. با وصل شدن به درگاه بانکی می توان امنیت، دقت و سرعت تراکنش های مالی را به راحتی افزایش داد. در این مواقع اطلاع از خرید به صورت ایمیل می تواند این مشکلات را برطرف نماید.

از دیگر امکانات طراحی وبسایت فروشگاهی شرح مطلب یا همان تبلیغات توصیفی برای وبسایت فروشگاهی شما می باشد که یکی از امکانات طراحی وبسایت فروشگاهی حساب می آید، بدون شرح مطلب بدون مفهوم و از محتوا خالی می باشد که این خودش ضعف بزرگی حساب می آید. یکی از امکاناتی که برای همه سایت ها به خصوص سایت های فروشگاهی الزامی است، ریسپانسیو بودن می باشد. بدین ترتیب با وارد شدن به سایت های ریسپانسیو از طریق موبایل یا تبلت، سایت را به صورت تمام صفحه می توان مشاهده نمود و برای دیدن قسمت های مختلفی از سایت فروشگاهی نیاز به اسکرول کردن و یا در برخی موارد زوم کردن نمی باشد.

بسیاری از مشتریان به دلیل کبود وقت، امکان خرید حضوری از فروشگاه فیزیکی را ندارند. در هنگام طراحی فروشگاه اینترنتی نیاز است یک درگاه بانکی ایجاد شود تا هم فروشنده راحت تر به پول خود برسد و هم خریدار بتواند راحت تر وجه مورد نیاز برای خرید محصول مورد نظر خود را به فروشنده پرداخت کند. اگر بخواهید برند خود را در سه کلمه توصیف کنید، آن سه کلمه چه خواهند بود؟ با استفاده از هر نکته در این لیست، باید به مشتریان بیشتری دست پیدا کنید و درآمد بیشتری کسب کنید. این شرکت در ابتدای فعالیت خود خدمات مختلفی از قبیل طراحی سایت، سئو سایت ، خدمات بازاریابی محتوایی، دیجیتال مارکتینگ، خدمات گرافیکی و طراحی اپلیکیشن موبایل را ارائه داده و با گذشت زمان جهت سرویس دهی بهتر به مشتریان خود خدمات دیگری نظیر طراحی گرافیک، دیجیتال مارکتینگ و طراحی اپلیکیشن موبایل را از لیست خدمات سایت خود حذف کرد.

در واقع مشتریانی که به دنبال خرید کالایی از اینترنت هستند مشتریان بالقوه آن محصول محسوب میشوند و زمانی که سایت شما تحت استاندارد سئو گوگل میباشد باعث خواهد شد تا مشتریان بالقوه که به دنبال خرید اینترنتی آن محصول میباشند به صفحه سایت شما دسترسی پیدا کنند و این یعنی میزان فروش بسیار بالاتر در مقایسه با فروش سنتی محصولات. برای برندهای مطرح تبریز با ارائه مشاوره رایگان برای کسب و کار شما آماده طراحی وب سایت شما با تضمین فروش اینترنتی از طریق سئو و بهینه سازی وب سایت شما هست.

دیدگاهتان را بنویسید