قیمت طراحی سایت فروشگاهی – SEOEDU

البته با فروکش کردن تب و تاب این ویروس، همچنان افراد بسیاری هستند که به سمت راه اندازی سایت فروشگاهی می آیند و میتوان گفت عامل اصلی کشیده شدن کسب و کار ها به این سمت تنها کرونا نبوده است. لازم است تمرکز اصلی کاربر در این صفحه روی تایید نهایی خرید قرار گیرد و از اضافه کردن هر اِلِمانی که باعث حواس پرتی کاربران در این مرحله شود باید اجتناب نمود. برای ثبت سفارش طراحی سایت در لولسا به کمتر از ۳ دقیقه زمان نیاز دارید.

در قانونی به اسم قانون 3 ثانیه گفته میشه که از زمانی بازدید کننده وارد وبسایت شما میشه شما سه تا هفت ثانیه وقت دارین که به سوال های بالا پاسخ بدین، اگر بازدید کننده به جواب سوال ها نرسه سایت شمارو برای همیشه ترک میکنه و به رقیبتون مراجعه میکنه. طراحی سایت فروشگاهی مانند طراحی دیگر صفحات وب، اصول و قواعد خاص خود را دارد و رعایت این اصول در بهینه سازی و سئو سایت توسط موتورهای جستجو و افزایش بازدید کنندگان و مشتریان نقش بسیار مهمی دارد.

نتیجه میگیرم علاوه بر درخواست امکانات بیشتر در سایت، جنس کسبوکار و نوع سایت طراحیشده هم نقش مهمی در تعیین قیمت طراحی سایت در مشهد دارد. بهترین حالت 20 الی 25 درصد موفقیت وبسایت به گرافیک نقش داره، ولی تصور کنین سایتی با گرافیک عالی، ولی ساختار و چیدمان مناسبی نداره، محتوا مناسبی تولید نمیکنن و این موجب خارج شدن کاربر از سایت میشه . یا حتی خواستین یه محصول رو بخرید ولی دکمه خرید رو نتونستین ببینید . این صفحه خیلی صفحه مهمی در طراحی سایت فروشگاهی هست ولی اکثر وبسایت ها یا ندارن یا درست ازش استفاده نمیکنند، در این بخش بهتره کاملا در مورد تجربیاتتون توضیح بدین، سوابقتون و کارهایی که انجام دادین، همچنین عکس ها و کلیپ هایی از خودتون، مجموعه و در صورت داشتن خط تولید، انبار و …

پس از عضویت در وب سایت وارد شده، در این هنگام صفحه درج آگهی را مشاهده خواهید نمود. تصویر و عکس نیز همانند اطلاعات متنی جزئی از محتوای سایت محسوب می شود و لازم است هر محصول شما دارای عکسهایی با کیفیت و واضح باشد.عدم وجود تصویر یا استفاده از تصاویر با کیفیت پایین، تاثیر منفی زیادی بر اطمینان کاربر از محصول و همچنین خرید از وب سایت شما خواهد گذاشت. رنگ مخصوص شما(رنگ لوگو)، فونت وبسایت(در اکثر بخش ها)،طراحی و نگارش شما از یک سبک خاص پیروی کنه که به برندینگ شما کمک زیادی میکنه. این موضوع سردرگمی کاربر رو به وضوح در سایت های دولتی میبینین خالی از لطف نیست که بدونین تجربه کاربری در سئوی وبسایت تاثیر بسزایی داره .

دیدگاهتان را بنویسید