متن تبریک روز مادر ۱۴۰۰ با جملات عاشقانه احساسی

در این پست گلچینی از متن و عکس نوشته های زیبای قدردانی از مادر و … پدر و مادر هر دو به یک اندازه حرمت دارند و احترام هر دوی آنها واجب است اما از آنجا که مهر و محبت مادران نسبت به فرزندانشان سرشار است، بنابراین احساس فرزند به مادر می تواند کمی متفاوت و عمیق تر باشد، در ادامه می توانید انواع تصویر نوشته با متن زیبا درباره روز مادر را ببینید و برای پروفایل شبکه های اجتماعی تان استفاده نمایید. زندگی و سیره ی حضرت زهرا( س) به قدری آموزنده و جذاب است که هر زن آزاده ای در جهان او را چونان قدیسه ای تحسین می کند؛ زنی که تولدش از دامن خدیجه کبری ، همسر پیامبر گرامی اسلام (ص) و در کانون نخستین خانواده اسلامی با نغمه های آسمانی و تسبیح قدسیان همراه شد و شب میلادش را عرشیان به بانگ تکبیر و تسبیح جشن گرفتند و خداوند لقب کوثر به او عطا کرد؛ زیرا وی سرچشمه ی تمام خوبی های جهان است.

در ایران قبل از انقلاب که در سال 57 رخ داد، 25 آذر، روز مادر بود که پس از انقلاب به زادروز ولادت حضرت فاطمه الزهرا (س) که 20 جمادی الثانی است، تغییر یافت. در ایران بطور رسمی روز مادر و روز زن بیستم جمادی الثانی (هجری قمری) گفته میشود که سالروز تولد حضرت فاطمه زهرا (س) میباشد و همانطور که ذکر شد به علت قمری بودن هر ساله در تقویم شمسی ما در حال گردش است. کوثر نیز یکی دیگر از القاب حضرت زهرا است که از سوره کوثر گرفته شده است.

اسفند یا اسپند، نام یکی از امشاسپندبانوان که نماد دوستداری و بردباری اهورامزدا و نگهبان زمین و باروری بود. پیش از این بهتر بود خودتان با دسته گلی که خریدهاید به دیدار مادرتان بروید ولی حالا با شرایط پیش آمده و بیماری کووید 19 شاید خرید اینترنتی و ارسال آن گزینهی بهتری باشد. شما میتوانید از تصاویر بالا برای تبریک روز زن و همچنین عکس پروفایل خود رد شبکههای اجتماعی استفاده نمایید. انتخاب عکس با نوشته های زیبا در مورد مادر برای پروفایل روشی مناسب برای بیان ابراز احساسات نسبت به مادر می باشد، به همین جهت در مجموعه پیش رو، انواع عکس نوشته تبریک روز مادر و عکس پروفایل با نوشته ها و جملات زیبا در وصف مقام مادر برای تبریک روز مادر را در قالب تصاویری زیبا و دلنشین با تم های عاشقانه، احساسی و …

یک نوبت ماساژ یا یک بلیط جکوزی بگیرید، گرفتن وقت برای مانیکور و پدیکور هم کارساز است. در دعای مادر است. مادر فقط عشق نمیبخشد. عشق زندگیم مادرخب مهربون خیلی دوستتتتتتتتتت دارم اصلان حدی نداره روزت مبارک عزیزم هم دم زندگیم الهی درکنار ما۱۳۴۵۶۷ساله شی دوست دارم ? دروغه هر عشقی؛ به جز عشق خودت مادر! یک زن تنها به مردی که دوستش دارد صدها بار شانس دوباره می دهد… پس از آن با خرید یک آژانس تبلیغاتی ، پیغام خود را با مضمون ” اختصاص دادن روزی برای ارج نهادن به مادران ، آنان را جاویدان می سازد ” به گوش مردم رساند و سرانجام در سال ۱۹۰۷ روز یکشنبه ، دوم ماه مه – زمان مرگ مادر آنا جارویس – روز مادر نامیده شد.

دیدگاهتان را بنویسید