مزایای داشتن یک سایت فروشگاهی – خبرآنلاین

این قابلیت ها بصورت پیش فرض نبوده و در هر سیستمی کارایی ندارد بلکه با توجه به نیاز مشتری و زمینه کاری آنها پیشنهاد و اجرا میگرد، افزودن هریک از این سیستم ها به سایت پایه نیازمند برآورد زمان و هزینه خواهد بود. قسمت دوم: بخش دوم امنیت مربوط به سرور و کانفینگ آن میباشد که شما باید در انتخاب هاستینگ دقت بسیار زیادی نمایید و حتماً پیشنهاد میکنیم پس از نصب سایت بر روی سرور حتماً گواهی SSL فعال نمایید که البته برای دریافت آرم اعتماد دو ستاره نیز فعال بودن گواهی SSL نیاز است.

در طراحی سایت فروشگاهی باید به نکاتی توجه کرد که باعث بهتر شدن سایت فروشگاهی شود، از جمله این نکات می توان به طراحی رسپانسیو اشاره کرد.در طراحی سایت فروشگاهی باید به سازگار بودن سایت با گوشی ها و تبلت های هوشمند (طراحی سایت واکنش گرا) توجه کرد. برای کاربران آسودگی و برای شما صرفهجویی در زمان و هزینه به همراه دارد.

در این سیستم کاربران هنگام گردش در سایت و دسته بندی ها با کلیک بر روی گزینه مشاهده سریع اطلاعاتی مختصر از محصول و قیمت آن بصورت پاپ آپ مشاهده کرده و میتوانند بدون ورود به صفحه خود محصول به سبد خرید خود اضافه نمایند. طراحی سایت فروشگاهی با قالب آماده به این صورت انجام میشود که قالب سایت از قبل توسط افراد طراحی و برنامه نویسی شده است و توسط آن ها در فروشگاه دانلودی به فروش میرسد فقط کافیست قالب خریداری شود و روی سیستم مدیریت محتوای متناسب با قالب نصب شود و پیکر بندی های قالب انجام شود .

در این سیستم بخش نظرات و امتیازدهی کاربران متناسب با این ساختار ایجاد شده و در نتایج جستجو نیز امتیاز محصول و تعداد نظرات نمایش داده میشود. در طراحی سایت فروشگاهی به چه امکاناتی نیاز دارید؟ برای استفاده از این سیستمها نیاز به هاست و دامنه اختصاصی خودتون دارید که شامل نصب cms (سیستم مدیریت محتوا)، نصب پلاگینهای مورد نیاز، فارسی سازی، نصب قالب و… 9- در اعتماد سازی برای شما و مشتری پسندی طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی رادسایت پیشرو بوده و برترین اعتماد سازی ها برای مشتریان سایت فروشگاهی اختصاصی زاده ی رادسایت می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید