مشاهده تخفیف های سمینار در نت برگ

در راستای اهمیت یافتن بیش از پیش مباحث توسعه فردی و لزوم توانمندسازی افراد جامعه و بالاخص دانشجویان در این حوزه، دانشگاه صنعتی شریف در نظر دارد “سمینار آنلاین نقشهراه توسعه فردی” را با هدف آموزش و مرور مهمترین مباحث توسعه فردی و با همکاری متخصصان و سخنرانان حرفه ای این حوزه برگزار نماید. تدوین برنامه و یا آییننامههای خاص از دیگر کارهایی است که در سمپوزیومها اجرا میشود و شرکتکنندهها را در موضوع سخنرانی شرکت میدهد. همه روزه در سراسر دنیا و همچنین در کشور خودمان مراسم زیادی برگزار میشود که نامهای گوناگون به خود میگیرند و مهمانان زیادی در آنها شرکت میکنند.

سموزیوم همچون یک مجله تخصصی است که مطالب مشخص و واحدی دارد و در آن افراد حرفهای تلاش میکنند تا علم خود را به دیگر عرضه کنند و خود نیز مطالب جدید بیاموزند. داشتن استرس همیشه امری طبیعی است ولی باید آن را به نفع خود به کار ببرید. معمولا در کنگرهها تعداد شرکتکنندهها زیاد است و بیش از 100 نفر در آن حضور پیدا میکنند، همچنین مدت زمان آن طولانی است و گاهی اوقات تا چند روز نیز ادامه پیدا میکند. این نوع از جلسه نیز مانند سمینار در سالن آمفی تئاتر اجرا میشود و افراد در فضایی آرام و علمی به تبادل اطلاعات مشغول میشوند و در بعضی اوقات در انتهای مراسم نیز عکس یادگاری میگیرند.

سمینارها معمولا در سالن کنفرانس و یا آمفی تئاتر برگزار میشوند و اگر زمان آن طولانی باشد، استراحتی کوتاه و پذیرایی مختصر برای افراد در نظرگرفته میشود و در طی آن به صحبتی کوتاه و رو در رو با یکدیگر نیز میپردازند. قصد من از گفتن این تجربه، به هیچوجه سیاهنمایی در مورد اوضاع برگزاری سمینارها و کنفرانسهای داخلی و یا کمرنگ کردن زحمات برگزارکنندگان نیست؛ تنها هدفم این بود که نشان دهم با کمی برنامهریزی و تحقیق درباره نحوه برگزاری کنفرانسهای علمی در کشورهای توسعهیافته میتوان کنفرانس یا سیمناری به یادماندنی برگزار کرد که خاطره آن تا سالها در ذهن شرکتکنندگان باقی بماند.

اگر در گوشه و کنار شهر بگردید، بنرهای گوناگونی را میبینید که افرادی مختلفی را به این گونه مراسم دعوت میکنند، لذا اگر با انواع آنها آشنا باشید، با آگاهی بیشتری شرکت خواهید کرد و برایتان جالب خواهد بود. اگر متوجه شدید که دارید فقط به یک قسمت از اتاق نگاه میکنید، خودتان را مجبور کنید به دیگر جهات هم نگاه کنید. با یک مسئول تدارکات کار کنید. ” توسط فارسی زبانان جستجو می شود یعنی در یک سال حدود 5000 مرتبه! بزرگداشت (Commemoration) یا همان یادبود مراسمی است که به منظور تکریم و تجلیل از دستاوردها و خدمات یک شخص برجسته در عرصه علمی، فرهنگی، اقتصادی و غیره انجام می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید