معرفی و دانلود کتاب راهنمای درس سمینار

مهمترین مزیت استفاده از خدمات برگزاری همایش و سمینار آژانس ققنوس به عنوان یک شرکت متخصص در زمینه برگزاری رویدادها، تسهیل فرآیندهای شماست. همچنین در زمان ارائه سمینار باید به عنوان سخنران مواردی مانند حفظ ارتباط چشمی، تحلیل زبان بدن و واضح صحبت کردن را به خاطر داشته باشید. ساده، روان و موثر صحبت کنید. سعی کنید در ابتدای ارائه سمینار رفتاری صمیمانه از خود نشان دهید تا یخ مخاطبان هم آب شود. از مخاطبین سوال بپرسید و آن ها را در ارائه شرکت دهید.

اطلاع از مقررات و رعایت آن بسیار مهم است. مورد مهم بعدی در بورس، توانایی پیش بینی درست از اتفاقاتی است که در بازار خواهد افتاد. از قبل از پر بودن باطری شارژر لپ تاپ خود مطمئن شوید. همه سخنرانهای حرفهای هم آن را با خود دارند. موضوع صنعت 4.0 امروز برای شرکتها در هر صنعتی امری ضروری است و بدون آن توانایی رقابت اثربخش و ایجاد ارزش را از دست می دهند. انقلاب صنعتی 4.0 به ارتباطات دیجیتال میان تامین کنندگان، تولید کنندگان و مشتریان در طول زنجیره ارزش و مدل های کسب و کار اشاره دارد. اتاق ایران و آلمان در نظر دارد سمیناری را در تاریخ 17 آذر با سخنرانی متخصصان آلمانی و ایرانی در این زمینه برگزار کند که در این سمینار با مفاهیم کلی انقلاب صنعتی چهارم و ضرورت آن اشنا میشوید.

انجام تمامی این کارها بسیار زمانبر بوده و باید حداقل یک نیروی کار خود را به آن اختصاص دهید. در صورتیکه که شخصاً قصد اجرای یک رویداد را داشته باشید، باید تمامی مراحل اعم از برنامهریزی، هماهنگی، رزرو و اجرا را خودتان انجام دهید. شرکت برگزارکننده سمینار، تمامی مراحل مانند برنامه ریزی، هماهنگی، رزرو و اجرا را بر عهده می گیرد. اما آژانس هواپیمایی ققنوس یک پشتیبان اختصاصی (Account Manager) در اختیار شما قرار میدهد که وظیفه مدیریت ارتباطات و فعالیتهای مجموعه شما را به عهده میگیرد و شما تنها با یک نفر در ارتباط خواهید بود. اما در ورکشاپ تأکید بیشتر بر روی تجربه کردن است.

در این بخش احتمالا نمیتوانید خلاقیت زیادی به خرج دهید، اما روی فونت ها و اشتباهات املایی در همه جا و خصوصا در این اسلاید حساس باشید. این موضوع فرصت های زیادی را برای شرکت و واحدهای صنعتی فراهم می کند که منجر به بهبود کسب و کار و ایجاد مزیت رقابتی می شود.

دیدگاهتان را بنویسید