نمونه طراحی سایت فروشگاهی – پونه مدیا

خریداران شرکت به تایید صحت ساعت و اطلاعات دقیق محصول نیاز دارند تا با خیال راحت آن را خریداری کنند. خیلی اوقات کاربران علاقه دارند فایل هایی همچون کتاب، مقاله، نرم افزار، تصاویر، آهنگ و ویدیو را به صورت دیجیتالی تهیه نمایند. زمانی که کاربر محصولی را انتخاب میکند باید بتواند اندازه، سایز، رنگ و خیلی ویژگی های مربوط به کالا را در خرید خود مشخص کند. همان طور که از نام این عنوان مشخص است این طراحی سایت فروشگاهی ارائه دهنده کالاهای فیزیکی است.

در صورت درخواست طراحی سایت اختصاصی و اتصال به اپلیکیشن موبایل، سیستم های حسابداری و انبارداری مختلف مانند رایمند، سپیدار و.. ۵۱٪ از خریداران آنلاین ، سرعت کند بارگذاری سایت را دلیل اصلی کنار گذاشتن یک خرید ذکر می کنند و با نظارت بر فعالیت واقعی کاربران به هنگام خرید از فروشگاه های اینترنتی نشان داده شده است که با افزایش سرعت بارگذاری سایت از ۸ ثانیه به ۲ ثانیه نرخ تبدیل شما ۷۴٪ افزایش پیدا می کند. البته این بدین معنی نیست که اطلاعات مورد نیاز کاربر را از دسترس او خارج کنید بلکه باید توجه داشته باشید متن های بیش از حد و عکس های سردرگم کننده در صفحه اصلی وب سایت دیده نشود.

هرچقدر عکس محصولات شما با کیفیت و منحصر به فردتر باشد تاثیر مثبتی بر روی کاربران خواهید داشت. سعی کنید عکس محصولاتی را که قرار می دهید منحصر به شرکت و یا فروشگاه خودتان باشد. اما برای شروع کار شما نیاز به یک سایت فروشگاهی استاندارد دارید، این روزها در اینترنت با فروشگاه های زیادی مواجه می شوید که به عرضه ی محصولات مختلف خود پرداخته اند اما باید بدانید که سایتهای فروشگاهی هم از اصولی پیروی می کنند که نقش بسزایی در موفقیت و شکست یه کسب و کار خواهند داشت. دیگر زمان آن به اتمام رسیده است که برای تهیه کالای مورد نظر خود ساعت ها در مغازه های مختلف و فروشگاه های بزرگ پرسه بزنید و آنچه را که باب دلتان است خریداری کنید.

البته ممکن است در فروشگاه مورد نظر شما، احتیاجی به امکان مورد نظر نباشد و بهتر است در طراحی سایت فروشگاهی حتما با متخصص راه اندازی سایت های اینترنتی مشورت نمایید. با کلیک بر روی منوی “مدیریت محصول” شما وارد صفحه ایی می شوید که در آن می توانید محصولات جدید خود را وارد یا ویرایش نمایید. طراحی وب سایت فروش فایل با وب سایتهای فروشگاهی معمولی کمی متفاوت است و این تفاوت در آنجاست که در وب سایت فروش فایل پس از آنکه کاربر محصولات خود را خریداری و مبلغ مربوط به آن را پرداخت کرد، دسترسی جهت دانلود فایل خریداری شده به کاربر داده میشود تا کاربر بتواند پس از پرداخت آنلاین یا آفلاین، فایل را دانلود کند.

دیدگاهتان را بنویسید