نهمین سمینار آنلاین بین رشته ای شاخه دانشجویی نقشه برداری مغز ایران

در مرحله اول باید خلاصه مقاله که Abstract نامیده می شود مطابق استانداردهای اعلام شده در راهنمای سمینار، برای تایید اولیه به سمینار ارسال شود. ارسال کرده و از مزیت عدم پرداخت هزینه چاپ مقاله استفاده کنند. چطور از آن بصورت موثر استفاده کنیم؟ بعد از اینکه جواب سؤال خود را پیدا کردیم، باید آن را به شکل خوبی ارائه کنیم. با رفتن به روی صحنه، یا جلوی اتاق، سمینار خود را شروع کنید و یک معرفی کامل ارائه دهید. به عنوان مثال، اگر می خواهید سمیناری را با تمرکز بر روی یک موضوع زمانی، مانند توسعه جنگ داخلی ایالات متحده انجام دهید، قبل از پرش از دوره های زمانی، حتماً به مخاطبان خود هشدار دهید.

در هر صورت با شرکت در یک کنفرانس هم میزان معلومات خود را افزایش داده­ اید و هم به واسطه افزایش مخاطبان فرصت­های بیشتری را برای آینده خود به­ دست آورده ­اید. این برنامه معمولاً به صورت خودمانی برگزار شده، روی بخش کوچکی از یک موضوع صحبت می شود و شنوندگان در هر بخش از آن می توانند سخن گوینده را قطع کرده و سؤال کنند. ایده خوبی است که کمی زودتر به محل سمینار بروید، و بازرسی های لازم را انجام دهید. کمی در مورد پیشینه حرفه ای خود به مخاطبان بگویید.

برای مثال اگر از سه رنگ مجزا استفاده می كنید، رنگ تیره را برا زمینه در نظر بگیرید. در معرفی خود فروتن باشید، اما اعتبار خود را در موضوع و زمینه مورد نظر مورد تأکید قرار دهید. خواندن مستقیم از اسلایدها می تواند بسیار وسوسهانگیز باشد، اما در برابر این وسوسه مقاومت کنید. اسلایدها را به عنوان پشتیبانی برای نکات بزرگتری که مطرح می کنید، در نظر بگیرید. 3- تمام مطالب را در اسلایدها یا سایر کمک های بصری درج نکنید.

درسمينار معمولاً رئيس يا هماهنگ كنندهاي وجود دارد كه نقش رهبري بحث ها را برعهده گیرد. به طور خلاصه توضیح دهید که چرا به پروژه ای که امروز در مورد آن بحث خواهید کرد علاقه دارید. ” توسط فارسی زبانان جستجو می شود یعنی در یک سال حدود 5000 مرتبه! آنقدر تمرین کنید تا سخنرانی برایتان به یک فرآیند آسان تبدیل شود. در ادامه قصد داریم تا در دنیای حراج، باز هم به حراج اطلاعاتی مفید بپردازیم، پس ما را تا انتها همراهی کنید. این کار همچنین فرصتی به شما می دهد تا در آخرین لحظات با مجری سمینار ملاقات کنید و مشکلات احتمالی را رفع کنید.

دیدگاهتان را بنویسید