نهمین سمینار ملی شیمی و محیط زیست ایران

گام سمینار پلتفرمی برای آموزش دوره های فن بیان، سخنوری، موفقیت و … همچنین می توانید از سایر سبک های بصری، مانند مدل، پوستر، بروشور یا تراکت استفاده کنید. از یک فونت بزرگ و حروف واضح استفاده کنید. به عنوان مثال، اگر از اسلاید استفاده می کنید، لازم است که قابل مشاهده، واضح و قابل خواندن باشد. برای ارائه یک سمینار خوب، اسلایدها باید واضح و به راحتی قابل خواندن باشند. اگر سمینار شما به بررسی یک مقاله می پردازد، ایده خوبی است که با برگزار کننده هماهنگ کنید و حداقل چند روز قبل از جلسه، نسخه ای از مقاله را برای مخاطبان بفرستید.

به خصوص اگر علاقه به موضوع دارید. به یاد داشته باشید برا یك ساعت سیمنار شما زمان زیاد را صرف تحقیق كرده اید و در مورد موضوع خود كار آزموده هستید بنابراین نباید از افراد كه فكر می كنید در زمینه موضوع مورد بحث شما اطلاعاتی دارند بترسید. همچنین این امکان را برای شما فراهم می کند که با توجه به این که مخاطب تا حدی با موضوع آشنا شده به موارد عمیق تر بپردازید.

به همراه این اطلاعات، یک فرم ثبتنام نیز قرار داده شده بود که در آن خواسته شده بود که در صورت رضایت برای شرکت در سمینار، گزینهای را تیک بزنیم؛ گیاهخوار بودنمان را مشخص کنیم؛ در صورت داشتن همراه، تختخواب اضافه درخواست کنیم و اگر به چیز خاصی، آلرژی داریم، آن را مشخص کنیم و سپس آن را به شماره دادهشده فکس کنیم و یا اطلاعات خواستهشده را به ایمیل بخش خدمات، ارسال کنیم. در این محور کلیه گروه ها موظف هستند مقاله و پاورپوینت برای پروژه خود آماده و فایل آن را ارائه نمایند. گردهمایی ها به جلساتی اطلاق می شود که بیش از دو نفر در یک قالب کاملا رسمی جمع شده و به بحث و گفتگو می پردازند.

همایش ملی یا بینالمللی تشکیلات و دوایر بازرگانی، با هدف بحث یا ارائه نمایشگاههای تجاری. لذا به پیوست تصویر پوستر همایش مذکور به حضور ارسال می گردد. توجه داشته باشید که حدود 1-2 دقیقه طول می کشد تا مخاطب یک اسلاید را بخواند. در نهایت به توصیه های اساتید خود در مورد فرمت های استاندارد دانشگاه خود در مورد ارائه پاورپوینت و همچنین فایل مجلد پژوهش توجه ویژه داشته باشید و سعی کنید تمام نکات را ریز به ریز رعایت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید