نکات مهم در طراحی سایت فروشگاهی:100% کاربردی – آکادمی جذب مارکتینگ

6٪ به دلیل عدم وجود گزینه های پرداخت رها می شوند. هزاران افزونه در فهرست افزونه های وردپرس و فروشگاه افزونه های ووکامرس وجود دارد، بنابراین شما گزینه های مختلفی دارید. ملاک موفقیت یک فروشگاه در سطح شهر، با ملاک های موفقیت یک فروشگاه آنلاین تفاوت های قابل توجهی دارد، راهکارنوین به دلیل آشنایی کاملی که با فضای کسب و کار آنلاین و رفتار مشتریان در این سایت ها دارد، گزینه ای ایده آل برای سفارش طراحی سایت فروشگاهی است. آیا طراحی سایت فروشگاهی دارای درگاه پرداخت آنلاین است؟ قالب ایران کالا هم یکی دیگر از قالب های پرطرفدار برای طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس است که دارای 8 دمو زیبا از جمله مشابه دیجی استایل است و مناسب طراحی سایت فروشگاه لباس، فروشگاه مبلمان، فروشگاه کودکان و انوع فروشگاه دیگر است.

بهینه سازی وب سایت های فروشگاهی دقیقا همان موضوعی است که مقوله سود آوری را برای ما محقق خواهد کرد . با نصب افزونه ها به راحتی می توانید عملکرد های اضافی مانند این موارد را به فروشگاه آنلاین خود اضافه کنید. زمانی که کاربر محصولی را انتخاب میکند باید بتواند اندازه، سایز، رنگ و خیلی ویژگی های مربوط به کالا را در خرید خود مشخص کند.

وقت خود را صرف این کار کنید، توضیحات متقاعد کننده و کاملاً مکتوب برای تشویق مشتریان شما برای خرید محصول مهم است. شما برای خدمات دهی به کاربرانی که از طریق موبایل خود در جستجوی خرید آنلاین فایل هستند، میتوانید از ۲ روش استفاده کنید؛ روش اول طراحی وب سایت فروش فایل مخصوص موبایل که به این روش طراحی واکنش گرا یا Responsive گفته میشود و دیگری تهیه اپلیکیشن برای موبایل. پوسته یا قالب باکالا؛ پوسته ای کاملا ایرانی و کدنویسی شده توسط تیمی ایرانی میباشد که سابقه 5 ساله فروش در مارکت های ایران را دارد، همچنین از قالب باکالا در جامعه 2000 مشتری فعال بک تست گرفته شده و همانطور که در دمو پیداست مشکلی در عملکرد و ظاهر آن وجود ندارد.

مهم ترین مرحله، شما باید عکس های محصول را بارگذاری کنید، تا مشتریان شما ببینند چه چیزی را می خرند! برای تصویر اصلی بهتر است از یک عکس واضح و رو به جلو استفاده کنید، سپس برای بقیه عکس های گالری، از زوایا و زمینه های مختلف عکس بگیرید. یکی از صفحات مهم که خیلی تاثیر بالایی در تبدیل بازدیدکننده با کاربر دارد، بهتره هرچه میتونیم صفحه ای راحت و آسان طراحی کنیم و برای ثبت نام اطلاعات کمی بگیریم.شما میتونین با داشتن شماره تلفن از مشتری به تمامی اطلاعاتی که بعدا نیاز دارین مثل کد پستی رو داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید