هدیه روز مادر

در فضای مجازی نیز کاربران شبکه های اجتماعی سعی میکنند که با ارسال پیامک های تبریک و قرار دادن عکس نوشته به این مناسبت بر روی پروفایل خود از مادران خود تقدیر به عمل آورده و ارادت خود را به آنها نشان بدهند. به مناسب فرخنده میلاد حضرت زهرا که در کشورمان بزرگداشت و تقدیر از مادران است متن های ادبی گرداوری نموده ایم که میتوانید از انها برای مادران خود ارسال کرده و آنها را خوشحال کنید.

6- خمیر بهشت گمشده: اگر به خمیر بروید و لب ساحل پایین رفتن آب دریا را تماشا کنید تمامی دریا سبز و عین بهشت میشود؛ در این کتاب درباره خمیر میخوانید. 8- تاب شاعران مشاهیر استان هرمزگان: این کتاب مربوط به معرفی تمامی شعرا و نویسندگان استان هرمزگان است که البته ممکن است که کسی ازقلمافتاده باشد که من در ابتدای کتاب عذرخواهی کردم. 3- کتاب زنان پیامآور عاشورا: این کتاب در مورد حفظ صدسال آداب رسوم عزاداری امام حسین(ع) در کل استان از رودان و جاسک تا لنگه و چارک و رضوان فین و حاجیآباد است.

خمیر تنها شهر استان هرمزگان است که هیچ برنامه زاری در آن وجود ندارد، درواقع هر جا غواصان صید مروارید و بردههای سیاه بود، زار به آنجا وارد شده است. 2- در کتاب قشم نگینی بر خلیجفارس: در این کتاب آداب رسوم و عروسیها و مراسم، غذاهای محلی را نوشتم این کتاب هم با استقبال خوبی مواجه شد و فولکلور کاملی از هرمزگان است.

1- جنزدگان در جنوب: برای نوشتن این کتاب و تحقیق جهت مراسم”زار” به شارجه و دبی رفتم که استقبال خیلی خوبی از من کردند و از مراسمشان عکس هم گرفتم. میگوید همسرم را خیلی دوست دارم و یکی از کتابهایم را به او هدیه کردهام. سعی کنید با متن هایی که ادبیات بسیار بالایی دارند استفاده کنید چرا که قدرت نفوذپذیری خیلی بالایی دارند و میتوانند به بسیار تاثیرگذار باشند. از این متن های مبتوانید در مراسم های رسمی و سمینارها نیز استفاده کنید. روزی کـه ما ان را بـه رسمیت میشناسیم، روز میلاد حضرت زهرا«دروداللهعلیها» اسـت، روز بیست جمادی الثانی، اما این روز در جهان از سال ۱۹۷۵ در سازمان ملل، هشتم مارس بـهعنوان «روز جهانی زن» برسمیت شناخته شده اسـت و یونسکو نیز درسال ۱۹۷۷ ان را بـه عنوان «روز جهانی زن»؛ بـه رسمیت شناخت.

دیدگاهتان را بنویسید