همه چیز درباره خرید سایت فروشگاهی آماده

دامنه در واقع درگاه کسب و کار شماست و کاربران بهوسیلهی آن، میتوانند از وبسایت شما دیدن کنند. دامنه (یا Domain) در واقع همان نام انگلیسی سایت است که در نوار آدرس مرورگر نمایش داده میشود. اما در مورد انتخاب دامنه، نگران نباشید، چراکه ما دو مقاله بسیار کامل در مورد دامنه یا دامین را نوشتهایم که میتوانید بخوانید و خیلی راحت دامنهتان را ثبت کنید. اما اگر قبلاً با این موارد آشنا نشدهاید، احتمالاً تصور ذهنی مبهمی دارید که من سعی میکنم خیلی ساده و البته کامل برای شما توضیح بدم. این فضا هاست نام دارد. هر کاری که بخواهیم آن را به درستی انجام دهیم، مراحلی دارد که باید ابتدا آنها را بشناسیم و سپس به درستی و بدون نقص انجام دهیم.

ما برای اینکه بتوانیم سایتمان را راه اندازی کنیم، نیاز به فضایی داریم تا بتوانیم فایلهای آن را بارگذاری کنیم. این راهنما به شما کمک می کند تا گام به گام فروشگاه اینترنتی خود را با استفاده از وردپرس و ووکامرس طراحی کنید. مهمترین دلیل این است که وردپرس و ووکامرس از نظر سئو، انعطاف پذیر بوده و هزاران افزونه بازاریابی و مارکتینگ برای انتخاب و استفاده وجود دارد. و این کار زمان بسیار زیادی را از شما می گیرد. دقت کنید که ما در اینجا، در مورد راهاندازی کسب و کار صحبت نمیکنیم و من فقط قصد دارم تا مراحل ساخت فروشگاه اینترنتی را توضیح بدم.

در مورد تم ها و ترکیب های مختلفی رنگی متناسب با نوع فعالیت و برند خود تحقیقات لازم را به عمل آورید تا در نهایت به بهترین نتیجه برسید. ما طراحی وب سایت اختصاصی فروشگاهی را به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم . دامنه ویژگیهای مهمی دارد و همانطور که گفتم، از مهمترین مراحل طراحی سایت فروشگاهی محسوب میشود. مثلاً تمامی اشیاء و هر چیزی که میشناسیم، اسم دارد.

احتمال دارد بسیاری از دامنههایی که قصد دارید ثبت کنید، قبلاً توسط افراد دیگری ثبت شده است. پس از اینکه دامنهی موردنظرتان را انتخاب کردید، نیاز به فضایی دارید تا بتوانید فایلها و کدهای وبسایت را روی آن بارگذاری کنید. اما در اولین قدم، شما نیاز دارید تا دامنهای را برای فروشگاهتان انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید