چرا باید فروشگاه ما سایت فروشگاهی داشته باشد؟

اکثر افزونه ها با نسخه رایگان ارائه می شوند، اما برای برخی از آن ها باید هزینه آن را پرداخت کنید، بنابراین قبل از خرید بررسی های لازم را انجام دهید. اگر قصد دارید اقدام به طراحی سایت فروشگاهی کنید، نیاز به اینماد (E-Namad) خواهید داشت تا بتوانید اعتماد کاربر را جلب کنید. با قرار دادن این امکان در هنگام طراحی سایت فروشگاهی میتوانید بیشتر اعتماد مشتری را جلب کنید تا برای خرید بعدی نیز به شما مراجعه کند.

زیرا اگر کاربر نتواند به راحتی محصول موردنظر خود را پیدا کند، فروشگاه شما را ترک خواهد کرد. امکان مقایسه کردن محصولات: کاربر یا مشتری باید بتواند محصولات موردنیاز خود را در سایت شما با یکدیگر مقایسه کرده و سپس اقدام به خرید کند. همچنین می توانید روش پرداختی مانند زرین پی یا درگاه پرداخت مستقیم را انتخاب کنید. با طراحی حرفه ای صفحه درباره ما ، می توانید اعتماد مشتریان را به خود جلب کنید.

سایتهای فروشگاهی که طراحی مناسبی داشته و مشتری را گیج نمیکنند و همچنین اطلاعات دقیقی را درباره محصول در اختیار او قرار میدهند تا با اطمینان و رضایت کامل خرید خود را انجام دهد. قسمت ثبتنام کاربر جدید در فروشگاه: معمولا در سایتهای فروشگاهی قسمتی به نام ثبتنام وجود دارد که کاربر پیش از خرید باید آن را پر کند. به عنوان مثال تغییرات قیمت و یا ناموجود بودن کالا باید به کاربر نشان داده شود و کالاهای جدید نیز بر روی سایت بارگذاری شود.

با توجه به آمارهای منتشر شده، امروزه بیشتر بازدیدهای سایت ها از طریق تبلت یا موبایل انجام میشود از این رو سایت ها بایستی ریسپانسیو بوده و به درستی در موبایل نمایش داده بشود تا بازدیدکنندگان از سایت شما به راحتی بتوانند محصولات را انتخاب کنند، جزئیات محصول رو مشاهده کنند و سفارش خود را ثیت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید