چگونه یك سمینار موفق ارائه بدهیم ؟

را جستجو نمایید. نتایج این نوع جستجو شما را به سمت سایت هایی هدایت می کند که لیست متنوعی از سمینار های مرتبط و نیمه مرتبط را به شما معرفی می کنند و در نتیجه ممکن است بتوانید موضوع مورد نظر را در سمینار نیمه مرتبط دیگری بیابید. یا اینکه نظر استاد شما را به شما مثبت کند که در ادامه کارتان در تمام درسهایی که با او خواهید داشت راحتتر خواهد بود. توضیحات مربوط به دسترسی به اینترنت هم که از موارد بدیهی است که در تمامی سمینار­های بین ­المللی معتبر به آن اشاره می­شود و در بخشی از سایت توضیح داده می­شود که در زمان اقامت در کشور برگزار کننده در صورت بروز مشکل، چطور میتوانید به مترجم و یا پلیس دسترسی داشته باشید.

نکته جالب دیگر اینکه ممکن است یک سایت ویکی مرتبط با کنفراس راه اندازی شود که هدف آن در اختیار گذاشتن اطلاعات ورود به کنفراس برای شرکتکنندگان است تا شرکتکنندگان بتوانند با همدیگر ارتباط برقرار کنند و به عنوان مثال بتوانند با همدیگر هماهنگ کنند تا در یک ساعت مشخص به فرودگاه نزدیک محل برگزاری برسند و از آنجا یک تاکسی کرایه کنند تا هزینههای سفرشان پایین بیاید. اما اثرگذاری این خاطرات وقتی بیشتر میشود که نحوه ارائه ما بر چیزهایی دیگر هم سایه انداخته باشد. ممکن است در بخشی دیگر به وضعیت آب و هوای شهر محل برگزاری سمینار اشاره شود تا به عنوان مثال شرکت کننده به علت سرد بودن هوا بتواند با خودش لباس گرم بیاورد.

چه اشکالی دارد حتی برای شرکتکنندگان داخلی هم در بخشی از وبسایت سمینار، مسیرهای از ترمینال، راهآهن و فرودگاه تا محل برگزاری را کامل نشان دهیم تا شرکتکنندگانی که برای اولین بار به آن شهر میآیند، بتوانند با کمترین هزینه خود را به محل برگزاری برسانند. گردهمایی ها به جلساتی اطلاق می شود که بیش از دو نفر در یک قالب کاملا رسمی جمع شده و به بحث و گفتگو می پردازند. نحوه ی جستجوی کنفرانس یا سمینار مورد نظر را با این دستورالعمل انجام دهید:در صورتی که می خواهید با جستجوهای متفرقه به دنبال موضوع خاصی باشید، توصیه می گردد به جای جستجوی کلمات تخصصی، کلمات عمومی تر را به همراه دو کلمه Calendar و Conference (به معنای کنفرانس و تقویم)جستجو نمایید.

در صورتی كه از رنگ ها روشن استفاده می كنید شدت نور را كم كنید تا نوشته ها به صورت سایه یا غیر قابل خواندن در نیایند. از زمینه ها تیره برا نوشته ها روشن استفاده كنید تا بهتر دیده شوند. توقف برا آشامیدن آب راهی است برا ایجاد آرامش برا ادامه صحبت. ارسال مقاله ممکن است از طریق صفحات ویژه سایت سمینار یا از طریق ارسال ایمیل به آدرس مشخص شده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید