کدنویسی و ساخت فروشگاه اینترنتی

مدیریت موجود انبار: اگر محصول فیزیکی و یا حتی محصول دانلودی و مجازی میفروشید، برای کنترل و مدیریت صد در صد انبارتان باید تیک این قسمت را بزنید. تشویق برای خرید بیش تر: فرض کنید که در حال اضافه کردن محصول X هستید؛ در این قسمت شما میتوانید برای این که مشتری علاوه بر محصول X، محصولات دیگر وبسایت شما را هم مشاهده کند؛ یک یا چند محصول دیگر موجود در سایتتان را در این قسمت وارد کنید که کاربر با دیدن آن ها به خرید بیشتر ترغیب شود. مسئله دیگر کم بودن حق انتخاب های شماست و این امکان را ندارید که با سایت ساز ها طراحی های مختلف و متنوع برای سایت فروشگاهی خود داشته باشید.

برخی صاحبین مشاغل فکر می کنند تنها فعالیت در شبکه های اجتماعی نظیر فیسبوک ، اینستاگرام برای آن ها کافی است. وردپرس به دلیل اینکه بسیار ساده، سریع و نیز دارای نسخه فارسی است و همچنین می توان بر روی آن قالب ها و افزونه هایی را نصب کرد، بسیار انتخاب هوشمندانه ای است. همچنین می توان در مرحله ثبت نام تمامی اطلاعات را از کاربر درخواست نمود تا در مرحله خرید تنها چند فیلد قرار داده شود که امکان تغییر آن برای مشتریان فراهم باشد. کاملا ساده، گام به گام و ۱۰۰ درصد عملی ساخت سایت و مدیریت آن را به شما آموزش میدهیم تا شما بتوانید همین امروز کسب و کار اینترنتی خودتان را شروع کنید.

موجودی انبار:در این قسمت شما میتوانید از قسمت تعداد موجودی محصول خودتان را مدیریت کنید و تعداد موجودی هر محصولتان را وارد کنید. در وبسایت های فروشگاهی کار فروشنده در یک فروشگاه را باید نحوه نمایش محصول و نوع دسترسی به دسته های مختلف در یک سایت انجام دهد؛ که این مورد تأثیر بسیار زیادی در تصمیم گیری مشتری برای خرید دارد. پس از ذخیره این تغییرات، هرگاه مشتریان وبسایت شما قصد خرید محصولی داشته باشند؛ برای پرداخت هزینه با تصویری مشابه تصویر زیر مواجه خواهند شد که به راحتی میتوانند پروسه پرداخت خود طی کنند.

تا کاربران را قادر سازید با چک و تیک کردن آیتم های فیلتر محصول موردنظر خود را سریع تر پیدا کنند . را با حجم زیاد برای دانلود، عرضه کند. آیا سایت با دامنه اختصاصی خودمان ساخته میشود یا روی دامنه ایران سرور است؟ اجازه پیش فروش محصول: از این بخش نیز میتوانید تایین کنید که اگر به طور مثال محصول X تمام شد، به کاربران وبسایت اجازه خرید بده، اجازه خرید بده ولی من رو مطلع کن و یا به هیچ عنوان اجازه خرید نده. نگاهی به سایت های فروشگاهی دیگر یا سایت های رقیب خود بیندازید تا ببینید چگونه محتوای خود را سازماندهی می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید