گام سمینار – مشاور و مجری برگزاری همایش و آموزش های حضوری و غیرحضوری

هدف یا اهداف برگزاری سمینار را با دقت بنویسید و مشخص کنید چه دستاوردهایی خواهید داشت. ولی یک تاریخ جایگزین نیز در نظر داشته باشید که در صورت بروز هرگونه مشکل یا جابهجایی بتوانید منعطف عمل کنید. دسته اي از دانشجويان که تحت نظر يک استاد ، در رشته اي خاص به تحقيق و تتبع بپردازند و سخنراني هایی در آن رشته ترتيب دهند ،همچنين به دوره اي از تحصيلات ،که توسط چنين دانشجوياني تثبيت شود سمينار گفته مي شود . طرز انتخاب استاد راهنما در مقطع کارشناسی ارشد چگونه است؟ بنابراین روی انتخاب آنها دقت کنید.

را مشخص کنید و ببینید قرار است چه چیزهایی را به مخاطبان و شرکتکنندگان ارائه کنید. میتوانید سوابق و فیلم سخنرانیهای قبلی آنها را ببینید و یک ترکیب ایدهآل بچینید. سراغ اسپانسرهای بروید که در سمینارها و همایشهای قبلی هم حضور داشتهاند و از نمونههای مشابه حمایت کردهاند. اما شرکت های برگزارکننده سمینار به دلیل تجربه ای که دارند تمامی جزئیات را مورد بررسی قرار می دهند و پیش بینی های لازم را صورت می دهند.

چند نمونه قالب پاورپونت برای آشنایی شما با تمپلت های مناسب ارائه قرار داده شده است. اولین تاریخ قطعا بهترین گزینه برای شما خواهد بود که خودتان تمایل به برگزاری مراسم در آن زمان دارید. نیاز به خدمات دیجیتال مارکتینگ دارید؟ بله. با توجه به شرایطی که قوانین دانشگاه شما مشخص می کند، می توانید به صورت مجازی از پایان نامه خود دفاع کنید. البته بهتر است حامیان مالی شما با مخاطبان هدف نیز سازگاری داشته باشند. همایش ملی یا بینالمللی تشکیلات و دوایر بازرگانی، با هدف بحث یا ارائه نمایشگاههای تجاری.

تبلیغات کلیکی در رسانههای پربازدیدی که مخاطبان هدف شما در آن حضور دارند. در این سمینار انجمنهای حسابداری و حسابداری مدیریت خبره انگلستان و دورههای این انجمنها، به طور کامل برای شما معرفی شده و مدت زمان هر دوره، مراحل ثبت نام، نحوۀ مطالعه، هزینهها، سرفصلها و سایر توضیحات ارائه داده میشود. ارائه سمینار کارشناسی ارشد و صحبت کردن در جمع، ممکن است برای بعضی دلهرهآور باشد؛ اما چند تکنیک ساده، میتواند اضطراب شما را به حداقل برساند. چند نسخه از ارائه خود پشتیبان تهیه کنید و با خیال راحت زودتر از ساعت مقرر به سر جلسه بروید. در واقع، سمینار به نوع خاصی از رویدادها گفته میشود که در آن یک یا چند نفر سخنران و ارائهدهندهی اصلی وجود دارند و درمورد یک موضوع خاص صحبت میکنند.

دیدگاهتان را بنویسید