۱۵ ایدهی عالی برای خرید بهترین هدیه روز مادر و روز زن – مجلهی دیجیاستایل

هرکدام از کتابها را سه الی 4 مرتبه خوانده ام. دیگر دستم قدرت ندارد که کتابها رو بگیرم آنها را به دیوار تکیه میدهم و میخوانم. نسبت به کتابهایم خیلی حساس هستم و عمده کتابهایم شعر و تاریخی است و تمام آنها را خواندهام. کتاب خیلی برایم عزیز است و از چشمانم عزیزتر. کتابخانه ام نزدیک 6400 جلد کتاب دارد. بعد از آن کتاب “باورهای سینهبهسینه عقاید مردم “، “شعرا و مشاهیر استان هرمزگان”، “چیستان در جنوب”، “آنچه بر ما گذشت 36 داستان حقیقی” که از افرادی مسن و هم س و سال خودم بالغبر 100 سال قبل نوشتم. تنها برای کتاب آخرم که بالغبر بالای 500 صفحه است آقای مهندس مؤمنی مدیرعامل منطقه آزاد قشم قول مساعد داده که برای چاپ آن کمک کند.

من دو کتاب از سال 1323 دارم، پدرم برای من خریده بود که شبها برایش داستان بخوانم. شبها که پدرم به خانه میآمد میگفت دو ورق کتاب بخوان سرگرم شویم آن زمان تلویزیون و رادیو نبود. آن زمانها پسرم حسین میگفت مامان تو اگر هر کتابی که میخوانی یک ورق بنویسی و در آن بگذاری بزرگتر از شاهنامه فردوسی میشود، من به حرفش میخندیم و میگفتم من همش سرکارم کجا میتوانم بنویسم! بسیاری از مادران میخواهند یک روز سرگرمکننده در کنار فرزندان خود سپری کنند بدون اینکه مجبور باشند برای آن برنامهریزی کنند؛ نه اینکه بدون میل قلبی فقط فرزندان خود را همراهی کنند.

از همسرش میپرسم، میگوید همسرم علاقهای به خواندن و نوشتن ندارد فقط قرآن و مفاتیح میخواند اما کمکم میکند. تهران – ایران پرس: رییس ستاد مرکزی هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر برنامه های این هفته از جمله آزاد سازی بانوان زندانی جرایم غیر عمد، برگزاری نمایشگاه ها، بازارچه های فصلی برای زنان سرپرست خانوار را تشریح کرد.

مطابق این پویش همه بانوان تهران و استان ها در روز یکشنبه مصادف با روز زن مرخصی تشویقی خواهند داشت. با تهیه سبد یا پک، قادر خواهید بود تا انتخابهای مختلف را یکجا جمع کنید تا مادر یا همسرتان سورپرایز شود. سپس به قشم رفتیم و تا سال 1360 در اداره گمرک قشم کار میکردم.

دیدگاهتان را بنویسید