0 تا 100 راه اندازی فروشگاه اینترنتی + بهترین راه ساخت فروشگاه – ایران هاست

اصولا باید زمان لود کامل سایت شما کم تر ۳ ثانیه باشد؛ این موضوع را در ابزاری به نام Google Page Speed بررسی نمایید. سرعت سایت یک عامل مهم در استفاده آسان سایت می باشد.کسانی که در تجارت الکترونیک کار می کنند به این موضوع اشاره دارند که ثانیه ها در این کار اهمیت دارد.

قالب شما باید خصوصیاتی داشته باشد که کاربران بتوانند در بهترین رابط کاربری، بهترین تجربه را داشته باشند، بهتر است وبسایت شما شبیه به یک اپلیکیشن Native باشد؛ برای این منظور میتوانید از PWA نیز استفاده کنید که در مقاله تکنولوژی PWA چیست؟ کاربران معمولا صبر کمی دارند و با سرعت اینترنت پایین ایران، اگر سایت شما مدت زیادی طول بکشد تا به طور کامل لود شود، قطعا سایت شما را ترک کرده و به دنبال سایت دیگری خواهند رفت. 13- جهان و فروشگاه های آن رو به اینترنتی شدن است، پس فرصت را از دست نداده و هر چه سریع تر برای خرید سایت فروشگاهی اقدام بفرمایید.

با این تفاوت که این شعبه برای هر شخصی در هر زمان و هر مکانی قابل دسترس می باشد. افزونه EDD برای شما فروشگاهی میسازد که بتوانید فایلهای خود را به صورت آنلاین به فروش برسانید و قاعدتا فقط برای فروش فایلهای دیجیتالی است نه فیزیکی؛ اما افزونهی ووکامرس این قابلیت را دارد که هر محصولی را که میخواهید به صورت فیزیکی نیز به فروش برسانید؛ یعنی دقیقا سایتی مانند دیجیکالا داشته باشید، کاربران بتوانند نظر بدهند، سفارش خود را ثبت نمایند، برخی از محصولات را در فروشویژه قرار دهید، کاربران بتوانند به محصولات امتیاز بدهند و کلی موارد دیگر…

ببینید، در واقع این موضوعی نیست که بتوان به صورت کامل به این موضوع پاسخ داد، چرا که کیفیت کدنویسی برنامهنویسان از هم متفاوت است، قاعدتا برنامهنویس باتجربه تر کار بهتر و هزینهی بیشتری خواهد داشت اما به شما توصیه میکنیم در این مورد یک مقدار بیشتر هزینه کنید چرا که اگر به دنبال موفقیت هستید با یک سایت با کدنویسی آماتور و طراحی رابط و تجربه کاربری غیرقابل قبول پیشرفت چشمگیری نخواهید داشت و اصولا وقتی سایت شما در جستجوهای گوگل جایگاه خوبی نداشته باشد فروشی هم عاید شما نمیشود؛ یعنی مجبور هستید برای طراحی قالب، مجددا هزینه کنید و یا کلا سایت را ببندید و به دنبال کسبوکار دیگری بروید.

دیدگاهتان را بنویسید