11 نکته ارائه صحیح سمینار کارشناسی ارشد + دانلود قالب سمینار

9. وب سایت سمینار خود را طراحی کنید. امکانات آسان سمینار و پشتیبانی فوق العاده تیم حرفه ای شما قابل ستایش است.علیرغم این که ما سایت ها و سیستم های مختلف ایرانی و خارجی را امتحان کرده ایم، هیچ سیستم و سایتی را با این امکانات و پشتیبانی عالی و این سرعت سراغ نداریم. خب، این شد تعریف لغوی سمینار و اما اگر بخواهیم خیلی راحت و به زبان خودمان به تعریف سمینار بپردازیم به این صورت هست که اگر فردی در یک حرفه تحقیقاتی انجام داده باشد و در محل و یا سالنی این حرفه را برای دیگران جهت بالا بردن اطلاعات آن ها بیان کند یک سمینار تشکیل شده است.

در واقع یکی از مهمترین مراحل برگزاری یک رویداد، سمینار، همایش یا وبینار بخش تبلیغات آن است که منجر به دیده شدن مراسم و در نهایت فروش بلیتها و ثبت نام میشود. ارزشهای سمینار، وبینار، همایش و… داده می­ شود. به همراه این اطلاعات، یک فرم ثبتنام نیز قرار داده شده که در آن خواسته شده که در صورت رضایت برای شرکت در سمینار، گزینهای را تیک بزنیم؛ گیاهخوار بودنمان را مشخص کنیم؛ در صورت داشتن همراه، تختخواب اضافه درخواست کنیم و اگر به چیز خاصی آلرژی داریم، آن را مشخص کنیم و سپس آن را به صورت آنلاین ارسال و یا به شماره و ایمیل بخش خدمات فکس و یا ارسال کنیم.

قبل از امضا قرار داد این سوالات را بررسی کنید و به یک جواب برسید. با این ترفند می توانند بر روی هدف اصلی متمرکز شوند. دخالت دبیر راهنما سبب کسر امتیاز گروه می گردد. هر گروه پس از پایان زمان ارایه تا حداکثر 10 دقیقه مورد پرسش هیئت داوران قرار می گیرد.

مطمئن شوید که شرکت کنندگان محل انتخابی شما را ترجیح می دهند و در آنجا احساس راحتی می کنند. سپس وارد مذاکره شوید و جزئیات را هنگام قرارداد با آنها ببندید. یک تاریخ بهینه و یک تاریخ دوم به عنوان پشتیبان، زیرا ممکن است مجبور شوید مکان یا هر چیز دیگری را تغییر دهید و تاریخ نیز تحت تاثیر قرار گیرد. 4. یک مکان، محل جلسه و فروشندگان را انتخاب کنید. موقعیت جغرافیایی ایده آل برای سمینار را انتخاب کنید و مکانهای موجود برای جلسه های قبل از آن را مشخص کنید. هزینه های سخنران ها و قرار دادها را نهایی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید